جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تیم فردوس، مقام سوم مسابقات کشوری کیک بوکسینگ جام ریاست جمهوری را از آن خود کرد

   تیم فردوس، مقام سوم مسابقات کشوری کیک بوکسینگ جام ریاست جمهوری را از آن خود کرد

   تیم فردوس، مقام سوم مسابقات کشوری کیک بوکسینگ جام ریاست جمهوری را از آن خود کرد

   تیم 28 نفره فردوس مقام سوم مسابقات کیک بوکسینگ wkf جام ریاست جمهوری را از آن خود کرد.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس، حجت الأسلام محمد قناعت رئیس هیأت ورزش های رزمی شهرستان با بیان اینکه رقابت های کیک بوکسینک کشوری جام ریاست جمهوری با حضور 300 ورزشکار از 18 استان به میزبانی تهران برگزار شد، گفت: در این رقابت ها تیم فردوس 4 طلا ، 5 نقره و 4 برنز به دست آورد .
   قناعت تصریح کرد: ایمان غلامزاده در وزن ٦٣- جوانان ،میلاد عمرانی در وزن 90- بزرگسالان،سجاد علیرضایی در وزن ٥٥+ جوانان و عرفان محمدی در وزن ٤٠- نوجوانان قهرمان شدند . سینا ثابت در وزن ٤٥- ، مهدی ارتشیدار در وزن ٨٠- ، محمد بروشان در وزن 55- و محمد شعبانی در وزن ٤٠- نوجوانان و جواد خرسند در وزن ٦٧- بزرگسالان دیگر ورزشکاران فردوس بودند که نائب قهرمانی را از آن خود کردند.
   وی افزود: جلال احمدی در وزن 75– ، غلامعلی عباسی در وزن ٦٠- و محمد طالبی در وزن ٥٧- بزرگسالان و علی لطفی در وزن٣٠- نوجوانان مدال برنز این رقابت ها را برای شهرستان فردوس به ارمغان آوردند.
   حجت الأسلام قناعت در پایان از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیأت ورزش های رزمی استان و همچنین حمایت مالی گروه شرکت های فنی و مهندسی سامان امنیت پرداز کیش در اعزام تیم کیک بوکسینگ فردوس به این رقابت ها تشکر و قدردانی کرد.
   گفتنی است جواد وجودزاده مربیگری تیم فردوس را در این دوره مسابقات برعهده داشت و هادی جهانی نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی کرد.
    

   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,367
تعداد بازدید امروز : 1,283
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.