جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جام خوشه چین نماد بسط عدالت اجتماعی در ورزش روستا پایه است.

   پیام مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در آستانه برگزاری "مسابقات جام خوشه چین"

   جام خوشه چین نماد بسط عدالت اجتماعی در ورزش روستا پایه است.

   جام خوشه چین نماد بسط عدالت اجتماعی در ورزش روستا پایه است.

   حسن عزیزی: برگزاری این مسابقات می تواند نقطه عطفی در نگاه عدالت محورانه وزارت ورزش و جوانان نسبت به روستائیان و عشایر باشد.

   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، در آستانه برگزاری "مسابقات منطقه ای جام خوشه چین" مدیر کل ورزش و جوانان استان پیامی را صادر کرد:
   متن پیام بدین شرح می باشد:
   خراسان جنوبی در حالی میزبان مرحله منطقه ای استانهای گروه پنج کشور در شهرستان های قائن و سرایان است که این مسابقات می توانند نقش بسیار مهمی در توجه به اقشار روستایی و عشایر داشته باشد.
   ورزش به عنوان یکی از مهمترین الزامات هزاره سوم بیش از پیش مورد توجه کانونهای اجتماعی و دولتمردان قرار گرفته، لذا این مسابقات که با رنگ و بوی خاص و برای اولین بار بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف در سطوح روستاها با رویکرد روستا پایه در بخش ها، سطح شهر، شهرستانها، استانی و هم اکنون در مرحله منطقه ای برگزار می شود، مؤید نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به نیازهای نشاط و شادابی در بین جامعه مولد و سازنده روستائیان و عشایر است.
   این مسابقات مطمئنا می توانند ضمن معرفی توانمندیها، استعدادها و ویژگی های مرتبط با آداب و رسوم هر منطقه در قالب برگزاری این رقابتهای ورزشی، فضایی برای تعامل تبادل تجربه و گفتمان سازی اهمیت به مسائل روستائیان و عشایر کشور باشد.
   برگزاری این مسابقات می تواند نقطه عطفی در نگاه عدالت محورانه وزارت ورزش و جوانان نسبت به روستائیان و عشایر باشد.
   با توجه به اینکه این مسابقات 15 لغایت 17 آبانماه در دو بخش دختران و پسران و در 6 رشته ورزشی بصورت تیمی و انفرادی برگزار می شود، تمهیدات لازم برای حضور میهمانان وزارتی و استانی را پیگیری کرده ایم تا فضای مناسبی را از لحاظ میزبانی داشته باشیم.
   از اینکه میزبان مسابقات در بخش منطقه ای و در مرحله ملی هستیم از مقام عالی وزارت و دفتر توسعه ورزش روستایی و عشایری کشور که نگاه ویژه به ورزش خراسان جنوبی داشته اند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,577,290
تعداد بازدید امروز : 328
تعداد بازدید دیروز : 449
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.