جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست صمیمی دکتر مهدی علیخانی با دبیران سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیردولتی خراسان جنوبی

   نشست صمیمی دکتر مهدی علیخانی با دبیران سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیردولتی خراسان جنوبی

   نشست صمیمی دکتر مهدی علیخانی با دبیران سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیردولتی خراسان جنوبی

   معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهور با دبیران سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیردولتی خراسان جنوبی دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، ظهر امروز با حضور، معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهور، نشست صمیمانه با دبیران سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیردولتی خراسان جنوبی، در خانه جوان مرکز استان برگزار شد.
   دکتر مهدی علیخانی بیان داشت: میزان اعتماد و همکاری بین شبکه‌های سمن‌ها و دولت، در دوران دولت تدبیر و امید در حال افزایش است و این یعنی مشارکت موفقیت آمیز و حضور تاثیر گذار سازمانهای مردم نهاد دوشادوش مسئولین و هم‌افزایی و همکاری دولت و سمن‌ها باعث خواهد شد تا موازی‌کاری و کار جزیره‌ای به حداقل ممکن برسد.
   وی ادامه داد: استان خراسان جنوبی ظرفیت های استانی خوبی را دارد و نیروهای جوان و توانمند و پایه کاری را در خود جای دارد و در این بین نیز در همکاری با سمن‌ها، دولت به عنوان یک منبع و مرجع عمل خواهد کرد و با برنامه‌ریزی‌های لازم و اعمال سیاست‌های کلی، موانع پیش روی توسعه را در فعالیت سمن‌ها برطرف خواهد کرد.
   معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهور مطرح کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد مخصوصا با مدیریت نیروهای جوان،از دل مردم و برای حل برخی مشکلات با نیتی غیرانتفاعی وارد گود اجتماع شده‌اند، می‌توانند با فراغ‌بال در راه فرهنگسازی در عرصه‌های مختلف گام بردارند.سمن ها، نماد و واسط مشارکت مردم هستند و حضور مردم نیز یکی از بازوهای اصلی ارتقای سلامت، کاهش فقر و بی عدالتی محسوب شده و باید به آنان احترام گذاشت.
   وی تاکید کرد: سازمان های مردم نهاد به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان مطرح و می توانند دولت ها را در مسیر برطرف کردن آسیب های اجتماعی و نابسامانی های درون جامعه یاری کنند.
   در این جلسه نمایندگان سازمانهای مردم نهاد استان به ایراد نظرات، مشکلات و گزارش عملکردی از فعالیت های خود در استان پرداختند.
   شایان ذکر است دکتر مهدی علیخانی قول حضور خود را در جلسه پیش روی ستاد ساماندهی امور جوانان استان را داد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,506,503
تعداد بازدید امروز : 279
تعداد بازدید دیروز : 6,192
آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.