جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک حسن عزیزی به مناسبت 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر

   پیام تبریک حسن عزیزی به مناسبت 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر

   پیام تبریک حسن عزیزی به مناسبت 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، با صدور پیامی فرا رسیدن 15 مهر؛ روز ملی روستا را به همه روستائیان و عشایر شریف، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران پرتلاش بعنوان مدیران روستایی تبریک گفت و این روز را گرامی داشت

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، با صدور پیامی فرا رسیدن 15 مهر؛ روز ملی روستا را به همه روستائیان و عشایر شریف، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران پرتلاش بعنوان مدیران روستایی تبریک گفت و این روز را گرامی داشت.
   در متن پیام آمده است:
   روستایی مظهر خود اتکایی و خودکفایی است و نقش این قشر از جامعه در عرصه های مختلف خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بی بدیل است.
   توسعه ورزش در مناطق روستایی عامل ایجاد نشاط و شادی اجتماعی و راهکاری برای شناسایی استعدادها و ظرفیت‌های نهفته در ورزش استان است و در جهت رشد و شکوفایی نخبگان ورزش در روستا های خراسان جنوبی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.
   اینجانب، روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستائیان گرامی استان و عشایر سخت کوشی که دل در گرو تمامیت ارضی کشور بالاخص خراسان جنوبی دارند و مرزبانان سخاوتمند استان محسوب می شوند، تبریک می گویم و سربلندی و توفیق فرد فرد روستائیان و عشایر را از خداوند منان خواستارم.
   همچنین از تلاش های بی دریغ مسئولین ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی استان، هیأت های ورزشی شهرستان ها، همکاران تلاشگر، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان این حرفه ورزشی تشکر می نمایم و از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش استان خراسان جنوبی مسئلت می نمایم.
   حسن عزیزی
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
   مهرماه 98
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,506,543
تعداد بازدید امروز : 319
تعداد بازدید دیروز : 6,192
آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.