جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید استاندار خراسان جنوبی از زمین چمن مصنوعی در حال احداث روستای لانو بخش درح شهرستان سربیشه

   با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در روستای مرزی لانو؛

   بازدید استاندار خراسان جنوبی از زمین چمن مصنوعی در حال احداث روستای لانو بخش درح شهرستان سربیشه

   بازدید استاندار خراسان جنوبی از زمین چمن مصنوعی در حال احداث روستای لانو بخش درح شهرستان سربیشه

   محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، امروز در سفری یک روزه به شهرستان سربیشه از زمین چمن مصنوعی در حال احداث روستای مرزی لانوی بخش درح شهرستان سربیشه بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، امروز در سفری یک روزه به شهرستان سربیشه محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، نظر افضلی نماینده مردم شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی و حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان از زمین چمن مصنوعی در حال احداث روستای مرزی لانوی بخش درح شهرستان سربیشه بازدید کردند.
   زمین چمن مصنوعی لانو در سال 97 کلنگ خورده و با اعتبارات ملی و از محل 27 صدم درصد تا کنون زیرسازی و فنس کشی شده و ضمن خریداری چمن آن، پروژه در حال تکمیل است.
   پیش بینی میشود این پروژه در سال 98 با اختصاص اعتبار 200 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، با پیگیری نصب برج های نوری، احداث سرویس های بهداشتی و اخذ امتیازات آب و برق در هفته تربیت بدنی به بهره برداری برسد.
   در این بازدید، تکمیل چمن مصنوعی لانو تا یک ماه آینده، کلنگ زنی سالن 900متری لانو تا پایان سال وتکمیل تا پایان سال99، تکمیل استخر سرپوشیده شهر سربیشه تا دهه فجر، تکمیل وبهره برداری از چمن درح تا یک ماه آینده، تجهیز 14 باب خانه ورزش روستایی تا پایان سال جاری، کلنگ زنی سالن سقف کوتاه سربیشه تا پایان سال جاری جزء مصوبات سفر قرار گرفت.
   استاندار خراسان جنوبی ضمن بازدید از مراحل تکمیل احداث زمین چمن مصنوعی روستای مرزی و محروم لانوی سربیشه، از نزدیک با مردم دیدار و گفتگو کرد و در خصوص پیگیری و بررسی مسائل و مشکلات آنان قول مساعد داد.
   در این دیدار مهندس تاجریزی مسول فنی مهندسی ورزش استان و ذوقی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه تیم استاندار را همراهی می کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,440,373
تعداد بازدید امروز : 285
تعداد بازدید دیروز : 2,030
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.