جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شرکت های خدماتی و صنایع استان امکان حمایت صفر تا صد تیم های ورزشی استان را دارند

   رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان:

   شرکت های خدماتی و صنایع استان امکان حمایت صفر تا صد تیم های ورزشی استان را دارند

   شرکت های خدماتی و صنایع استان امکان حمایت صفر تا صد تیم های ورزشی استان را دارند

   مجید پورعیسی؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان: باید معافیت مالیاتی سرمایه گذاران بخش ورزش مصوب شود / دستگاه های اجرایی استان می بایست مکلف به هزینه کرد و پرداخت یک درصد سهم ورزش خود باشند/ اماکن ورزشی دستگاه های اجرایی استان باید صبح تا ظهر به صورت رایگان در اختیار بانوان ورزشکار باشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی شورای عالی ورزش استان عصر امروز به ریاست استاندار، دبیری مدیر کل ورزش و جوانان استان و با حضور جمعی از فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان و روسای برخی هیأت های ورزشی، ضمن حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی تشکیل جلسه داد.
   مجید پور عیسی در این شورا، ورزش را امری فرابخشی و فرا استانی دانست و گفت: با توجه به سفر قریب الوقوع وزیر ورزش و جوانان به استان، اداره کل ورزش و جوانان استان باید به دنبال عقد تفاهم نامه هایی در بازه چند ساله و تا پایان دولت باشد تا ضمن بهره مندی از حضور وزیر ورزش در استان بتواند منافع ورزش استان را نیز تأمین کند.
   رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در جلسه شورای عالی ورزش استان گفت: استانداری می بایست شهرداری ها را مکلف کند که در حوزه ورزش ورود کنند و یار و همراه ورزش استان باشند.
   مجید پورعیسی ضمن بیان این مطلب که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با مشاوران خود در حوزه عمران و فنی در کنار وزش و جوانان استان جهت تکمیل پروژه های اماکن ورزشی است افزود: شرکت های خدماتی استان مانند شرکت آب، برق و گاز و صنایع استان این امکان را دارند تا صفر تا صد تیم های ورزشی استان را حمایت کنند و استانداری می بایست این دستگاه ها و صنایع را با مشوق های انگیزشی ملزم به حمایت از تیم های ورزشی استان در لیگ های برتر کشور نماید.
   رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان، ضمن اشاره به فرابخشی بودن حوزه ورزش خاطر نشان کرد: ورزش و جوانان به تنهایی و بدون حمایت استانی و ملی قادر به تیم داری در سطح کشوری و ملی نیست .
   وی گفت: در حوزه مالیاتی استان، باید معافیت مالیاتی سرمایه گذاران بخش ورزش مصوب شود تا سرمایه گذاران بیشتری پای کار باشند.
   پورعیسی گفت: دستگاه های اجرایی استان می بایست مکلف به هزینه کرد و پرداخت یک درصد سهم ورزش خود باشند و استانداری نیز این حق مسلم ورزش استان را باید از دستگاه ها مطالبه کند.
   وی در پایان خاطر نشان کرد: اماکن ورزشی دستگاه های اجرایی استان باید صبح تا ظهر به صورت رایگان در اختیار بانوان ورزشکار باشد تا شاهد رشد و گسترش ورزش بانوان و بالطبع ارتقاء سطح ورزش همگانی و قهرمانی استان باشیم.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,440,289
تعداد بازدید امروز : 201
تعداد بازدید دیروز : 2,030
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.