جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیپلماسی بهره مندی از زبان ورزش در اولویت استان قرار گیرد

   دستور استاندار خراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان :

   دیپلماسی بهره مندی از زبان ورزش در اولویت استان قرار گیرد

    دیپلماسی بهره مندی از زبان ورزش در اولویت استان قرار گیرد

   محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان: از تمام ظرفیت دکتر سلطانی فر در اقتصاد استان استفاده کنید / 5 کمیته ویژه توسعه ورزش استان تشکیل شود .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی عصر امروز شورای عالی ورزش استان به ریاست استاندار تشکیل جلسه داد.
   استاندارخراسان جنوبی در شورای عالی ورزش استان گفت: 4 استان از کمک های ویژه وزارت ورزش و جوانان استفاده خواهد کرد که خراسان جنوبی هم جز آنها است. معتمدیان وجود دکتر سلطانی فر رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان در کلان کشور شده اند که این ظرفیت خوبی برای دیپلماسی است و باید از تمام ظرفیت دکتر سلطافر استفاده کنیم.
   به نقل از خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، اولین جلسه شورای عالی ورزش استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و دبیری حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان و با خضور ناصرخوش خبر معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
   محمدصادق معتمدیان استاندارخراسان جنوبی نیز در این مراسم بیان کرد: یکی از وظایف شورا، نظارت بر تدوین سند جامع توسعه ورزش است.
   وی با اشاره به اینکه در این سند باید نقشه راه ورزش همگانی، قهرمانی و زیرساختی باید مشخص باشد گفت: باید از کلیه ظرفیت های دستگاه های اجرایی، دانشگاها و شهرداری ها استفاده کند و از زیرساخت های آنها استفاده کند.
   استاندارخراسان جنوبی با بیان اینکه به ورزش باعث نشاط جامعه و پویایی جوانان است عنوان کرد: تقویت روحیه همکاری از جمله دستاوردهای توجه به ورزش است و ورزش می تواند در زمینه دیپلماسی داخلی و بین المللی عمل کنیم.
   وی به با تاکید براینکه تکمیل پروژه های ورزشی اولین اولویت ما است تصریح کرد: این موضوع می تواند در ورزش همگانی و توسعه متوازن ورزش کمک کند.
   معتمدیان با اشاره به اینکه شناسایی استعدادهای برتر باید تلاش کنیم گفت: حتما باید در زمینه های ورزشی خاص تمرکز کنیم که 40 درصد از ظرفیت استان روستاییان هستند و ورزش روستایی را باید فعال کنید.
   استاندار دستور داد: تا 5 کمیته شامل کمیته تخصصی توسعه ورزش همگانی و تفریحی، کمیته ورزش قهرمانی، کمیته بومی و محلی، کمیته روستاها، کمیته مساجد محلات و کمیته توسعه جذب منابع مادی سریعا تشکیل شود.
   معتمدیان با اشاره به اینکه یکی از راه های خروج از بن بست و محرومیت زدایی از چهره استان، ورزش است افزود: دیپلماسی ورزش استان در دستور کار قرار می گیرد.
   وی به مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: با استفاده از پتانسیل و توان روسای فدارسیون ها، توانمندسازی هیات ورزشی را انجام دهید و در اولین فرصت جلسه ای را با روسای هیات ورزشی و من تشکیل دهید.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,440,310
تعداد بازدید امروز : 222
تعداد بازدید دیروز : 2,030
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.