جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد

   زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد

   زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد

   محمدرضا مهران پور، معاون توسعه ورزش استان: مرحله استانی مسابقات ورزشی روستائیان و عشایر استان (جام خوشه چین) در تاریخ های 7،6و8 شهریور همزمان با فرا رسیدن هفته دولت به میزبانی شهرستان های خوسف و بیرجند به ترتیب در گروه آقایان و بانوان به کار خود پایان خواهد داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی زمان برگزاری مرحلیه استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد.
   به گفته محمد رضا مهران پور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان مرحله استانی مسابقات ورزشی روستائیان و عشایر استان (جام خوشه چین) در تاریخ های 7،6و8 شهریور همزمان با فرا رسیدن هفته دولت به میزبانی شهرستان های خوسف و بیرجند به ترتیب در گروه آقایان و بانوان به کار خود پایان خواهد داد.
   وی ادامه داد: مرحله منطقه ای این مسابقات نیز به مناسبت گرامیداشت ایام آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در تاریخ های 16،15و17 آبان ماه به میزبانی شهرستان های سرایان و قاین و با حضور 5 استان سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، خراسان رضوی و خراسان شمالی برگزار و با حضور بیش از 500 ورزشکار برگزار خواهد شد.
   گفتنی است جام خوشه چین با محوریت روستائیان و عشایر در 6 رشته ورزشی فوتبال،والیبال، طناب کشی، چوب کشی، هفت سنگ و دومیدانی در رده های سنی نوجوانان و جوانان به عنوان یکی از مهمترین اقدامات حوزه ورزش در راستای پویایی هرچه بیشتر جوانان روستا و عشایر در کشور محسوب می شود.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,564,366
تعداد بازدید امروز : 33
تعداد بازدید دیروز : 2,099
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.