جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند
  • نگاه ویژه استاندار خراسان جنوبی ،به توسعه زیرساخت و فضاهای ورزشی در منطقه شمال شهر بیرجند

   نگاه ویژه استاندار خراسان جنوبی ،به توسعه زیرساخت و فضاهای ورزشی در منطقه شمال شهر بیرجند

   مقام عالی دولت در استان شامگاه امروز یکشنبه در میز خدمت مسجد الحسین جوادیه بیرجند گفت، توسعه زیر ساخت و فضاهای ورزشی و خدماتی شمال شهر از اولویت های کاری ماست.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، شامگاه امروز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه، میز خدمت مسجدالحسین جوادیه خیابان شهید برگی، با حضور معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، ناصری فرماندار بیرجند و مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان برگزار شد.
   در میز خدمت منطقه شمال شهر، نمایندگان مساجد و جوانان مطالبات و کمبودهای ورزشی محله خود را پیگیری کردند. معتمدیان در خصوص پیگیری مطالبات و کمبود فضاهای ورزشی و احداث پروژه ورزشی در منطقه شمال شهر گفت: در این محدوده از شهر با کمبود زمین با کاربری ورزشی مواجه هستیم.
   استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد؛ ما بعد از میز خدمت محله شعبانیه، کمیته ای را تشکیل داده ایم که در خصوص زمین های بلااستفاده شمال شهر تحقیق و اسناد و مدارک آن را بررسی کنند ، در صورتی که زمینی متعلق به نهادهای دولتی باشد کمک خواهیم کرد جهت احداث پروژه سالن ورزشی چند منظوره و چمن مصنوعی در منطقه قدیمی و شمال شهر بیرجند در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار گیرد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,564,391
تعداد بازدید امروز : 58
تعداد بازدید دیروز : 2,099
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.