جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند
  • حضور عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان، در میز خدمت مسجدالحسین جوادیه خیابان شهید برگی بیرجند

   حضور عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان، در میز خدمت مسجدالحسین جوادیه خیابان شهید برگی بیرجند

   میز خدمت مسجدالحسین جوادیه شمال شهر بیرجند، با حضور معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، شامگاه امروز یکشنبه ۲۰مردادماه جاری، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، به منظور رسیدگی و پیگیری مطالبات ورزشی جوانان منطقه شمال شهر(خیابان های انقلاب، موسی بن جعفر، الهیه، جوادیه ،خیرآباد و محله فرزان) در میز خدمت مسجدالحسین جوادیه نیز حضور یافت. مدیرکل ورزش و جوانان استان با توجه به مطالبات و درخواست امکانات ورزشی نمایندگان جوانان این مناطق و قول های مدیرکل اسبق ورزش و جوانان در میز خدمت مسجد امام هادی (ع) بلوار شعبانیه گفت: تمامی قول های سرپرست مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استان در خصوص واگذاری وسایل و تجهیزات ورزشی به مساجد شمال شهر بیرجند در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان به قوت خود باقیست" و در هفته دولت طی مراسمی توزیع و در اختیار هیات امنای مساجد قرار خواهد گرفت.
   عزیزی در پاسخ به استفاده جوانان از سالن های ورزشی موجود شمال شهر به صورت رایگان تصریح کرد؛ در اداره کل ورزش و جوانان استان با هماهنگی با دستگاههایی که در منطقه شمال شهر سالن دارند از طریق مبادله خدماتی و سالن فجر انقلاب این اداره امکان استفاده رایگان جوانان این مناطق از اماکن ورزشی موجود را فراهم خواهیم کرد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,564,351
تعداد بازدید امروز : 18
تعداد بازدید دیروز : 2,099
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.