جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اجرای بیش از 250 برنامه در قالب طرح تابستان با ورزش و جام خوشه چین در استان

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد:

   اجرای بیش از 250 برنامه در قالب طرح تابستان با ورزش و جام خوشه چین در استان

   اجرای بیش از 250 برنامه در قالب طرح تابستان با ورزش و جام خوشه چین در استان

   مدیر کل ورزش و جوانان: با ابلاغ دستور العمل اجرایی جام خوشه چین و طرح تابستان با ورزش با شعار « تابستان جذاب، خانواده فعال» از سوی وزارت ورزش و جوانان بیش از 250 برنامه در قالب این دو طرح ملی در استان خراسان جنوبی انجام خواهد شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی جلسه هماهنگی طرح ملی تابستانه با ورزش با شعار « تابستان جذاب، خانواده فعال» و جام خوشه چین با حضور روسای هیات ورزشی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه، نماینده دانشگاه علوم پزشکی و نماینده آموزش و پرورش در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

   مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، در این جلسه از میزبانی جام خوشه چین در خراسان جنوبی خبرداد و ادامه داد مشارکت تمامی شهرستانها در این برنامه الزامی است و باید رؤسای شهرستان ها تمهیدات لازم در این زمینه را با هماهنگی اداره کل بیاندیشند.

   وی در ادامه بیان کرد: 144 برنامه در طرح ملی تابستانه با ورزش با شعار« تابستان جذاب، خانواده فعال» با مشارکت کلیه هیات ورزشی، شهرداری و دستگاه های اجرایی در کلیه روستاها و شهرهای استان برگزار خواهد شد.

   سرپرست عنوان کرد: مسابقات استانی جام خوشه چین برای آقایان در شهرستان خوسف و برای بانوان در مرکز استان برگزار خواهد شد و میزبانی مسابقات منطقه ای این جام برای آقایان به شهرستان قاینات و برای بانوان به شهرستان سرایان سپرده خواهد شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به طرح ملی تابستانه با ورزش که طبق دستور وزیر ورزش و جوانان ابلاغ شده است گفت: کلیه مراحل اجرای طرح باید در مراکز شهرستان ها با مشارکت هیات های شهرستانی تحت نظارت هیات های استان و اداره کل اجرا شود.

   مهران پور معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز با اشاره به اینکه طرح تابستانه با ورزش با شعار خانواده فعال؛ تابستان جذاب اجرایی خواهد شد افزود: در این طرح ایستگاه هایی در فضاهای سبز و پارک های تمامی مراکز شهرستان ها در روزهای پایانی هفته با مشارکت شهرداری ها و سایر ادارت تا پایان تابستان به صورت هفتگی برپا خواهد شد.

   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,574,533
تعداد بازدید امروز : 552
تعداد بازدید دیروز : 2,795
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.