جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اتمام فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات شاخص های اختصاصی وزارت ورزش و جوانان در خراسان جنوبی

   در گفت و گو اختصاصی با حسین آوان مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوان خراسان جنوبی عنوان شد:

   اتمام فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات شاخص های اختصاصی وزارت ورزش و جوانان در خراسان جنوبی

   اتمام فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات شاخص های اختصاصی وزارت ورزش و جوانان در خراسان جنوبی

   فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات اختصاصی وزارت ورزش و جوانان موضوع ارزیابی عملکرد سال 97 در اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ثبت نهایی شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در گفت و گو اختصاصی با حسین آوان مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این اداره کل عنوان شد: فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات اختصاصی وزارت ورزش و جوانان موضوع ارزیابی عملکرد سال 97 در اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ثبت نهایی شد.
   به گفته حسین آوان هر ساله عملکرد دستگاه های اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها و وزارت خانه های متبوع در 2 بخش شاخص های عمومی و شاخص های اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفته و با اعلام امتیاز کسب شده هر دستگاه رتبه بندی می شود.
   وی در ادامه عنوان کرد: این اداره کل نیز با توجه به بازه زمانی اعلام شده فرآیند ثبت اطلاعات و مستندات شاخص های عمومی و برش استانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را انجام داده و از تاریخ 21 فروردین تا 15 تیر سال جاری نسبت به ثبت عملکرد سال 97 در شاخص های اختصاصی داخلی وزارت ورزش و جوانان نیز اقدام نموده است.
   آوان افزود: شاخص های داخلی وزارت مشتمل بر 13 محور بوده که کلیه عملکرد ادارات کل استان ها را در حوزه های توسعه امور ورزش، فرهنگی و امور جوانان، منابع انسانی و مدیریت مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در گروه سه با 10 استان دیگر مورد ارزیابی و مقایسه قرار خواهد گرفت.
   شایان ذکر است نتایج حاصله از عملکرد سال 97 در هفته دولت سال جاری توسط سازمان مدیریت و برنامه استان و وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,568,555
تعداد بازدید امروز : 2,099
تعداد بازدید دیروز : 2,123
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.