جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افزایش تعاملات سازمانی، پاسخگویی مناسب به سیستم های نظارتی و تقویت شیوه مدیریت بایستی مدنظر قرار گیرد

   مهران سرپرست خطاب به رووسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه و مسئولین ستادی:

   افزایش تعاملات سازمانی، پاسخگویی مناسب به سیستم های نظارتی و تقویت شیوه مدیریت بایستی مدنظر قرار گیرد

   افزایش تعاملات سازمانی، پاسخگویی مناسب به سیستم های نظارتی و تقویت شیوه مدیریت بایستی مدنظر قرار گیرد

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی: تغییر اساسی در نحوه نگرش مدیریتی خود ایجاد کنیم چرا که سوء مدیریت و نبود آگاهی لازم، مشکلاتی جبران ناپذیر در سیستم اداری ایجاد خواهد کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، گردهمایی مسئولین ستادی و رووسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای خراسان جنوبی، صبح امروز در سالن جلسات اداره کل برگزار شد .
   در این جلسه مهران سرپرست، اصلاح تفکر و اصلاح شیوه‌ها را یکی از ویژگی‌های مدیرِ مدبر، عنوان کرد و گفت: لازمه انجام هر نوع خدمت و فعالیتی، شیوه صحیح مدیریت آن است تا در پایان، جنس فضای فکری و تفکر حاکم بر نوع اجرای برنامه‌ها مشکلات و موانعی را در رسیدن به اهداف کلی ایجاد نکند و تمامی این امور نیازمند وجود مدیری آگاه و مطالبه گر است. چرا که عدم شناخت و اشراف کامل مدیران و کارکنان است که در نهایت منجر به عدم کفایت سیستم می شود .
   وی با بیان اینکه استفاده بهینه و مناسب از امکانات موجود و رعایت اعتدال در توزیع و عدم استفاده نامناسب از آنان باید در دستور کار قرار گیرد، اظهار کرد: باید از نگاه هر مدیر تمام مناطق و جامعه یکسان دیده شود و توزیع امکانات و فرصت‌ها متوازن صورت گیرد تا از بیت المالی که در اختیار قرار گرفته شده به نحو احسنت استفاده شود وانتظار می رود با وجود تمهیداتی کاربردی و کارشناسی شده ، تلاش کنیم جلوی اتلاف اعتبارات گرفته شود و به جای آن به عملکرد مفید و کاملاً کارشناسی شده مجموعه ورزش و جوانان افزوده شود.
   مهران سرپرست در خصوص پاسخگویی به سیستم های نظارتی آن را یکی از اولویت ها و وظایف تمامی مسئولین دانست و بر همکاری لازم و پاسخگویی مناسب به سیستم های بالادستی از جمله استانداری و وزارت ورزش و جوانان و پاسخگویی به موقع به مکاتبات اداری، احترام و برخورد مناسب با ارباب رجوع و گذاشتن وقت و انرژی برای انجام کار مناسب تاکید کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان گفت: یکی از عوامل مهم سنجش عملکرد یک دستگاه ، مدیر و کارمند بر مبنای رضایتمندی ارباب رجوع تعریف می شود اما آن چیزی که در برخورد با ارباب رجوع در برخی ادارات استان مشاهده می شود ، آن چیزی نیست که در قانون پیش بینی شده است . متاسفانه بدلایلی هم چون : عدم توجیه و آموزش کارکنان و آگاه نبودن بسیاری از ارباب رجوع ها به قوانینی که قانونگزار در حمایت از آنها وضع کرده است برخی از مدیران و کارمندان به خودشان اجازه تضییع حقوق ارباب رجوع را می دهند که این مهم ، باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
   وی در خصوص افزایش و به روز بودن علم و اطلاعات تمامی مسئولین گفت: دستور العمل ها، آیین نامه ها و شیوه نامه ها باید مجدد خوانده و مرور شود چرا که بسیاری از مشکلات ناشی از عدم شناخت از این آیین نامه هاست.
   در ادامه معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و روسای ادارات شهرستان ها نیز به بیان مشکلات و مباحث، طرح نقطه نظرات و پیشنهادت خود، ضمن روند پرسش و پاسخ حاکم بر جلسه شورا پرداختند

   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,377
تعداد بازدید امروز : 1,293
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.