جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گردهمایی مسوولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان با روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها برگزار شد

   گردهمایی مسوولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان با روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها برگزار شد

   گردهمایی مسوولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان با روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها برگزار شد

   مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان گفت: تک تک قول های داده شده به هیئت های ورزشی استانی و شهرستانی و سایر حوزه ها عملی خواهد شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ، گردهمایی مسوولین ستادی اداره کل با روسای ادارت ورزش و جوانان شهرستان ها در خانه جوان بیرجند برگزار شد.
   مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان در این گردهمایی با اشاره به اینکه سیستم، پارچوب و مکانیزم سازوکار در طی این ده ماه گذشته در کلیه واحدهای اداره کل ورزش و جوانان اعم از ورزش و جوانان و سایر حوزه ها مهیا شده است، افزود: ان شا الله در سال 98 شاهد پیاده سازی و به اجرا درآمدن این مکانیزم برای رشد و توسعه ورزش و جوانان استان باشیم.
   سرپرست با بیان اینکه خوشبختانه با پیگری های انجام شده در برطرف کردن مشکلات اداره کل در سیستم های نظارتی در سطح استان و وزارت ورزش و جوانان، هم اکنون هیچ گونه پرونده و مساله ای در این سیستم ها از اداره کل وجود ندارد ، یادآور شد: اجازه نخواهیم داد که هیچ شخص یا اشخاصی برای اداره کل ورزش و جوانان در حوزه های مختلف مشکل ایجاد کنند.
   وی یادآور شد: نگاه و تفکر سیستمی در اداره کل ورزش و جوانان وحود نداشته و این نگاه باید با استفاده از خرد جمعی و گفتگو و تفکر جمعی اصلاح شود.
   سرپرست با اشاره به اینکه هم اکنون هیچ گونه پروژه راکدی در اداره کل ورزش و جوانان وجود ندارد ، تاکید داشت: تنها یک پروژه وجود دارد که ان شا الله پیگیر برطرف شدن مشکلات و کمبودهای آن هستیم تا به بهره برداری برسد.
   وی گفت: تک تک قول هایی که به هیئت های ورزشی استانی و شهرستانی داده شده است، به دقت بررسی و با ابلاغ اعتبار عملی خواهد شد.
   در ابتدای جلسه روسای ادارات شهرستانی به ارائه برنامه ها و فعالیت های خود از ابتدای سال 97 و هم چنین مسایل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.
   در پایان از برندگان مسابقات قرآنی تجلیل شد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,119,144
تعداد بازدید امروز : 195
تعداد بازدید دیروز : 1,828
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.