جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با خانواده های شهید سندروس و کاردیده

   در راستای کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی

   دیدار مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با خانواده های شهید سندروس و کاردیده

   دیدار مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با خانواده های شهید سندروس و کاردیده

   مدیرکل ورزش و جوانان استان با خانواده های شهدای ورزشکار بیرجند دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، در این دیدار سرپرست با بیان اینکه جایگاهی که مام امروزه در آن قرار داریم امانتی برای ادامه دادن راه و بینش این عزیزان والا مقام می باشد، خاطرنشان کرد: ان شا اله که بتوانیم به انجام دادان کراهای درست از این امانت به درستی استفاده کنیم.
   وی گفت:بهترین جوانان ما برای دست یابی به والاترین اهداف الهی، عزیزترین گوهر وجودی خویش یعنی جان خود را تقدیم این آب و خاک کرده اند و باید با خدمت صادقانه و با امانتداری مناسب ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
   سرپرست گفت: با حضور در جمع خانواده این شهید گرانقدر یادی کنیم از مبارزات و رشادت های شهدای والامقام که برای به ثمر نشستن درخت انقلاب جان خود را در طبق اخلاص قرار داده است.
   در این دیدار که سالاری، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیرجند، محمدحسین خسروی، سرپرست معاوت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، شهرام بازیار، رییس اداره ورزش و جوانان بیرجند و سیدحسین اصغری، کانون پیش کسوتان ورزش،صادق زینی، مسوول حراست، مهدی حاتمی، مسول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند از مسوولین هیئت های ورزشی نیز حضور داشتند،با اهدای تندیس شهید و لوح سپاس از خانواده گرانقدر این شهدا تجلیل شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,119,108
تعداد بازدید امروز : 159
تعداد بازدید دیروز : 1,828
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.