جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • خانواده شهدا بزرگترین افتخار را کسب کرده و شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در دیدار با خانواده های شهدا

   خانواده شهدا بزرگترین افتخار را کسب کرده و شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.

   خانواده شهدا بزرگترین افتخار را کسب کرده و شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.

   مهران سرپرست به مناسبت گرامیداشت روز شهدا، با خانواده های شهیدان مرتضی بصیری پور و حمیدرضا با اطمینان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، مدیر کل، معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان، مسئولین بسیج ورزشکاران و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند به مناسبت گرامیداشت روز شهدا، با خانواده های شهیدان مرتضی بصیری پور و حمیدرضا با اطمینان دیدار و از آنان دل جویی کردند.
   مهران سرپرست در دیدار با خانواده شهید مرتضی بصیری پور بعنوان اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی گفت: در درجه ی اول این کار هم برای این شهید والامقام و هم برای خانواده اش، جای بسی تبریک دارد و امروز اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به خود می بالد که هم یک شهید ورزشکار و هم یک شهید جوان دارد.
   وی با حضور خود در کنار خانواده شهید حمیدرضا با اطمینان به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود :شهدا با تقدیم جان و مال خود آرامش و اقتدار را به ملت ایران به ارمغان آورده اند، پاسداشت و رهروی از شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنها در هر زمان یک وظیفه بسیار مهم و اساسی برای همه مردم است.
   در این دیدارها که با هدف زنده نگاه داشتن یاد شهدا و این ایام انجام شد، خانواده شهدا خاطراتی از شهیدشان را بازگو نمودند و در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از این خانواده های معزز تجلیل بعمل آمد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,282,304
تعداد بازدید امروز : 756
تعداد بازدید دیروز : 2,659
آخرین به روزرسانی : 1398/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.