جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دعوت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن

   دعوت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن

   دعوت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن

   مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برای دعوت از مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه خراسان جنوبی به خصوص جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان برای شرکت پرشور در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن پیامی صادر کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، متن این پیام به این شرح است:
   به نام خدا
   دهه فجر یادآور حماسه ملت غیور و عدالت‌خواهی است که سالهای سال طعم تلخ زورگویی و بی عدالتی حکومت‌های فاسد پادشاهی را چشیده و از جور و ستم حاکمان مستبد به ستوه آمده بودند. بنابراین به ندای حق طلبی مردی از سلاله پاک ائمه معصومین علیهم السلام لبیک گفته و با جانفشانی‌های بسیار سرانجام پیروزی انقلاب‌شان را که ثمره خون شهدای والامقامی بود در 22 بهمن 57 جشن گرفتند.
   اینک در حالی به استقبال چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌رویم که همچنان استکبار جهانی تمام تلاش خویش را برای انحراف مسیر روشن انقلاب و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر آن به کار برده و با استفاده از ساده لوحی دشمنان انقلاب همواره با موجی از تهمت‌ها و هجمه‌ها علیه ارکان و نهادهای بنیادی کشور قصد شوم تضعیف و براندازی نظام را دنبال می‌کند.
   البته ملت هوشیار و فهیم ایران اسلامی تحت رهنمودهای هوشیارانه مقام معظم رهبری همیشه توطئه‌های دشمنان را خنثی نموده و با حضور پر شور و شکوه خود در صحنه، از میراث گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) دفاع و پشتیبانی نموده است.
   اینک برخود لازم می دانم از جامعه ورزش و جوانان اعم از سرپرستان ، مربیان ، ورزشکاران ،دبیران ، مسوولین و مدیران دعوت نمایم که با شرکت خود در این راهپیمایی بزرگ و شکوهمند، به دشمنان بفهمانند که از عزت و اقتدار ایران و ایرانی و حضور گسترده ، چشمگیر و بینظیر مردم فهیم ایران درس بگیرند و دست از توطئه ها و رفتارهای ابلهانه خود بردارند.
   مهران سرپرست
   مدیرکل ورزش وجوانان خراسان جنوبی
   21 بهمن ماه 97 – بیرجند
   زمان و مکان تجمع جامعه ورزش و جوانان خراسان جنوبی، ساعت 9 صبح روز دوشنبه 22 بهمن روبروی سالن کوشه ای واقع در خیابان دانشگاه بیرجند خواهد بود.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,504
تعداد بازدید امروز : 1,420
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.