جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیشترین تعداد خیرین به استان خراسان جنوبی با 21 خیر تعلق دارد

   در نشست دبیران خیرین ورزشیار سراسر کشور در بندرعباس عنوان شد

   بیشترین تعداد خیرین به استان خراسان جنوبی با 21 خیر تعلق دارد

   بیشترین تعداد خیرین به استان خراسان جنوبی با 21 خیر تعلق دارد

   نشست دبیران مجمع خیرین با حضور ژاله فرامرزیان، معاون مدیریت توسعه و منایع وزارت ورزش و جوانان ، نصرالله پریچهر ،دبیر مجمع خیرین کشور و دبیران خیرین ورزشیار در بندرعباس برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان، معاون مدیریت توسعه و منایع وزارت ورزش و جوانان در این نشست اظهار داشت:در بحث عملکرد خیرین ورزشیار باید واقعیت ها را ارائه دهیم تا براساس آن برنامه ریزی کنیم.
   فرامرزیان تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت های خیرین ورزشیار استفاده کنیم باید اقدامات و فعالیت های خیرین را در حوزه ورزش وجوانان خوب دید و به آن احترام و ارزش گذاشت. و خیرین و فعالیتشان را به رسمیت شناخت.
   معاون توسعه خاطرنشان کرد: استفاده از خیرین فقط برای بحث استفاده از منابع مالی نیست بلکه ارتقای تعلق اجتماعی است.
   وی ادامه داد:خیرین استان ها عملکرد حوزه خود را برای وزارت ارسال نمایند تا ظرفیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط خیرین دیده وبررسی شود.
   فرامرزیان بیان داشت: موضوع خیرین فقط برای استفاده از ظرفیت های مالی نیست ،بلکه برای افزایش تعلق اجتماعی است.
   نصرالله پریچهر، دبیر مجمع خیرین کشور نیز افزود : تعداد 111 پروژه توسط خیرین درکشور دردست اقدام است که تا پایان سال 20 پروژه آن به بهرداری می رسد.
   دبیر مجمع خیرین اظهار داشت : سه استان برتر که بیشترین پروژه را در دست اقدام دارند را استان کرمان با 34 پروژه ، خراسان جنوبی با 27 پروژه و یزد با 9 پروژه ذکر کرد.
   وی بیان داشت : تعدادکل خیرین ورزشیار در استان های کشور71 نفر می باشد که بیشترین تعداد خیرین به استان خراسان جنوبی با 21 خیر تعلق دارد.
   در ادامه این نشست، دبیران خیرین ورزشیار استان های کشور نیز به دیدگاه ها و نظر های خود پرداختند و مشکلات و راه های موجود و جذب خیرین را ارائه دادند.
   این مجمع به مدت یک روز دربندعباس در هتل هما برگزار شد .
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,390
تعداد بازدید امروز : 1,306
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.