جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مهران سرپرست: مدیریت صحیح و عادلانه را سرلوحه کار خود قرار دهید

   در نشست هم اندیشی هیات های ورزشی خراسان جنوبی

   مهران سرپرست: مدیریت صحیح و عادلانه را سرلوحه کار خود قرار دهید

   مهران سرپرست: مدیریت صحیح و عادلانه را سرلوحه کار خود قرار دهید

   نشست هم اندیشی روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان، با حضور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، نشست هم اندیشی روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان، با حضور مدیر کل، معاون توسعه امور ورزش، مسئول امور بانوان و سرپرست حراست ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.
   در این نشست، مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت به ورزش، امسال دولت اعتبارات خوبی را به حوزه ورزش اختصاص داده و اداره کل ورزش و جوانان استان هم بالطبع اعتبارات مناسبی به شهرستان ها اختصاص داده و ازین پس مقرر شده هیچ مکان ورزشی در مرکز استان، مگر در شرایط خاص به هیأت های ورزشی استانی واگذار نخواهد شد.
   سرپرست خاطر نشان کرد: مدیریت صحیح را سرلوحه کار خود قرار دهید، متاسفانه هیأت های ورزشی استان اعتبارات را عادلانه به شهرستان ها اختصاص نداده اند و در مرکز استان نیز با شرکت در مزایده سالن ها و اماکن ورزشی مشغول کلاس داری هستند که این موضوع آنها را از رسالت های خود دور کرده است.
   وی ضمن گلایه مندی از نحوه تخصیص و حیف و میل شدن اعتبارات در سال های گذشته، گفت : امسال با وجود اینکه یک سوم اعتبارات نسبت به سال گذشته به ما اختصاص داده شده است، ولی گزارش عملکردهای خوبی درهیاتهای شهرستانی و عملکرد ادارات شهرستانی شاهد بوده ایم و انتظار می رود با وجود تمهیداتی که اندیشیده شده، تلاش کنیم هنوز هم جلوی اتلاف اعتبارات گرفته شود و به جای آن به عملکرد مفید و کاملاً کارشناسی شده مجموعه ورزش و جوانان افزوده شود.
   وی افزود: ازین پس اماکن ورزشی مرکز استان به هیأت های ورزشی شهرستان تحویل خواهد شد تا شرایطی عادلانه و مساوی در تقسیم امکانات به وجود بیاید.
   سرپرست ادامه داد: هیاتهای ورزشی استان باید به برگزاری اردو‌های تدارکاتی، میزبانی‌ها و دوره‌های مختلف، توجه و برای حضور ورزشکاران در تورنمنت‌های مهم بین المللی برنامه داشته باشند و در این بین باید در اعتبارات و بودجه‌های ورزشی سهم بانوان نیز به طور خاص دیده شود.
   وی بیان داشت: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی استان و کشور با هدف تأمین ورزشکار مدال آور برای شرکت در المپیک های جوانان و میادین آسیایی در 41 رشته ورزشی پسران و 29 رشته ورزشی دختران 12 تا 15 سال، برگزار شد که متاسفانه بعضی از هیاتها آن طور که باید، در این زمینه وارد نشدند و این فرصت را که قاعدتاً، مسیری جهت شناساندن استعدادهای ورزشی استان به کشور بود را از دست دادند.
   میزبانی خراسان جنوبی، در والیبال دختران کشور و کشتی پسران با رضایت کامل از سوی وزارت و فدراسیون های مربوطه همراه بود و انتظار می رود در سال های آتی نیز ، دیگر هیاتها با برنامه ریزی دقیق و شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استان، میزبانی مسابقات کشوری و حتی بین المللی را بپذیرند.
   در این جلسه همچنین محمدرضا مهرانپور معاون توسعه امور ورزش و سیده اعظم اسلامی مسئول ورزش بانوان اداره کل نیز گزارشی اجمالی از حضور هیاتهای ورزشی استانی و شهرستانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور را بیان کردند و برخی مسئولین هیاتهای ورزشی و نواب رووسا نیز به بیان مطالبی پرداختند.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,442
تعداد بازدید امروز : 1,358
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.