جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سرپرست: تکریم خانواده های شهدا، از رسالت های ورزش و جوانان است

   سرپرست: تکریم خانواده های شهدا، از رسالت های ورزش و جوانان است

   سرپرست: تکریم خانواده های شهدا، از رسالت های ورزش و جوانان است

   مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان، به همراه روزبه زورقی، سرپرست دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان با خانواده های شهید ورزشکار محسن شهپر و خطیب دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، زورقی با اشاره به اینکه شهدا به ما نحوه درست زندگی کردن و درس ایثار و شهامت را آموختند و ما باید حافظ ارزش های خون شهدا باشیم، خاظرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده شهدا از برنامه های مهم وزارت ورزش است و پیام تقدیر ، تشکر و ارادت دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را خدمت خانواده معظم شهدا ابلاغ کرد .
   مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار گفت: امنیت و آرامش امروز، مرهون شهامت و ایثار گریهای شهدا است و از صبر و استقامت خانواده شهدا بویژه شهدای ورزشکار استان تشکر و قدردانی کرد .
   مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: عده ای با اهدای خون پاکشان رفتند تا ما بمانیم و این برای بنده و همکارانم افتخاریست که خدمتگزار خانواده معزز شهدا و جامعه جوان جامعه هستیم.
   سرپرست با توجه به پایین بودن سن شهدای ورزشکار استان اظهار داشت: میانگین سنی شهدای ورزشکار 20 سال است که این نشان از عزت نفس و اخلاص این بزرگواران دارد و ما باید راه و سیره شهدا را به جوانان امروز بیاموزیم.
   زورقی سرپرست دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان، سرپرست مدیرکل و خسروی مشاور مدیر کل در امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از همراهان، با خانواده شهید شهپر و شهید خطیب دیدار و گفتگو کردند.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,282,349
تعداد بازدید امروز : 801
تعداد بازدید دیروز : 2,659
آخرین به روزرسانی : 1398/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.