جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سرپرست: برگزاری المپیاد استعداهای برتر ورزشی باعث بیدار شدن ورزش استان شد

   در حاشیه گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها در تهران

   سرپرست: برگزاری المپیاد استعداهای برتر ورزشی باعث بیدار شدن ورزش استان شد

   سرپرست: برگزاری المپیاد استعداهای برتر ورزشی باعث بیدار شدن ورزش استان شد

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و میزبانی های استانی، باعث بیدار شدن ورزش استان شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی که در حاشیه گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها در تهران سخن می گفت، با اشاره به اینکه خراسان جنوبی از استان های درجه 3 بود و هیئت های ورزشی آن درگیر مسایل روزمرگی بوده و متاسفانه آینده نگری در برنامه ها نداشتند، خاطر نشان کرد: سهم استان از حضور در المپیک و بازیهای آسیایی تقریبا صفر بود و نیاز به این داشت که از پایه و بصورت اصولی برنامه ریزی مدونی شروع شود.
   سرپرست، برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی را یک محرک خوب و پویا خواند و اظهار داشت: برگزاری این المپیاد باعث فعال شدن هیئت های ورزشی استان، شکل گرفتن مسابقات مختلف ورزشی از پایین ترین سطح روستاها، بخش ها و شهرها و همچنین شکل گیری بیش از پیش تیم های استانی شد.
   وی گفت: در کنار انجام میزبانی های استانی، خوشبختانه با برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، ورزش استان بیدار شد و ان شاالله تلاش خواهد شد که در سال 98 هم تعداد شرکت کنندگان و هم تعداد مدال های کسب شده افزایش یابد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,282,329
تعداد بازدید امروز : 781
تعداد بازدید دیروز : 2,659
آخرین به روزرسانی : 1398/05/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.