جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند
  • برگزاری آئین تجلیل از ورزشکاران مدال آور شهرستان بیرجند در مسابقات کشوری

   برگزاری آئین تجلیل از ورزشکاران مدال آور شهرستان بیرجند در مسابقات کشوری

   با حضور شهرام بازیار رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، از قهرمانان و مدال آوران بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بیرجند تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، ‍ جلسه قدردانی و تقدیر از مدال آوران و قهرمانان پاورلیفتینگ کشور در اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند برگزار شد. این جلسه با حضور بازیار رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، عابدی معاون ورزشی اداره شهرستان، کهنسال رییس هیات استان ،پوشیده رو رییس هیات بدنسازی شهرستان و قهرمانان و مدال آوران مسابقات اخیرکشوری به میزبانی اراک برگزار شد.
   در این آئین شهرام بازیار ضمن تقدیر و تشکر از قهرمانان و مدال آوران و سرپرست و مربی تیم گفت: پیشینه درخشان رشته پاورلیفتینگ و بدنسازی و مچ اندازی استان بسیار درخشان است و سختی های این رشته علاوه بربالابودن سطح مسابقات هزینه های بسیار سنگین و طاقت فرسایی بردوش ورزشکاران ، مربیان و روسای هیات ها گذاشته و سعی می کنیم با تمام وجود تا جائیکه قانون اجازه می دهد درکنار زحمتکشان و خادمین ورزش استان به خصوص شهرستان بیرجند باشیم .
   رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند: قهرمانان ورزشی را پیشانی هیات های ورزشی معرفی کرد و ضمن تقدیر و تشکر جهت رشد این رشته بیان داشت حداکثر همراهی و همکاری باهیات شهرستان را خواهد داشت . کهنسال باتوجه به همدلی و همراهی دوستان درصورت حمایت اداره کل و اداره شهرستان بیرجند گفت: فعالیت های ماچه در زمینه پاورلیفتینگ بلکه درزمینه بدنسازی، قویترین مردان، زیبایی اندام ، پرورش اندام و مچ اندازی آقایان و بانوان رشد قابل توجهی خواهد داشت و می توانیم عضو تیم ملی در آینده ای نه چندان دور از استانمان خراسان جنوبی داشته باشیم.
   وی اشاره کرد باتوجه به خصوصی بودن بسیاری ازباشگاه های بدنسازی استان و شهرستان و بالابودن هزینه راه اندازی سالن های بدنسازی و پیش نیاز کاربا وزنه جهت ارتقاء سطح فعالیت ورزشکاران باید حمایت بیشتری از موسسین باشگاه ها ، مربیان فعال و به خصوص قهرمانان صورت بگیرد . در پایان با اهدای کارت هدیه از مدال آوران مسابقات کشوری تجلیل شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,051,746
تعداد بازدید امروز : 2,123
تعداد بازدید دیروز : 2,276
آخرین به روزرسانی : 1398/02/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.