جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان فردوس
  • باحضور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد

   دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس در سال 97

   دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس در سال 97

   ظهر امروز دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس با حضور مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس، در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس با موضوع بررسی مسائل جوانان، آشنایی و تعامل با سمن های فعال شهرستان و تبیین برنامه های جوانان سرپرست، سکاندار ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه سیل مهاجرت جوانان از استان افزایش یافته است، گفت: امروز نسبت به گذشته جوانان به مراتب مطالبه گرتر شده اند و بالا رفتن آگاهی آنان دربسیاری از زمینه ها موجب شده مسئولان عقب بمانند.
   وی از دستگاههای اجرایی خواست در 7 حوزه تخصصی جوانان که هر کدام کمیته تخصصی دارد ورود پیدا کرده و با شرکت فعال در جلسات ساماندهی امور جوانان و هم گرایی لازم با یکدیگر، نگاه ویژه ای به مشکلات این قشر جامعه داشته باشند.
   سرپرست، جمعیت جوان شهرستان فردوس را 11 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: توزیع اعتبارات این بخش براساس میزان جمعیت جوان هر شهرستان است و انتظار داریم علیرغم تمام محدودیت ها دستگاه های مرتبط با جوانان با تعامل و هم اندیشی برنامه ها را به پیش ببرند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: تدوین سند توسعه در بخش جوانان به تفکیک هر شهرستانها در حال انجام است که 7 حوزه تخصصی جوانان نیز در آن لحاظ شده است.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,376
تعداد بازدید امروز : 1,292
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.