جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان فردوس
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی در جلسه شورای ورزش شهرستان فردوس:

   ورزش نیازمند حمایت همه دستگا ه های اجرایی است

   ورزش نیازمند حمایت همه دستگا ه های اجرایی است

   ظهر امروز جلسه شورای ورزش شهرستان فردوس با حضور مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس، در جلسه شورای ورزش فردوس که با حضور، فرماندار، معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان و روسای ادارات و دستگا ههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری فردوس برگزار شد، مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به نقش مهم ورزش در پرکردن اوقات فراغت، ساختار حرکتی و توسعه فرهنگ اجتماعی از عدم حمایت بخش خصوصی از ورزش استان انتقاد و گفت: امروزه ما جزء محدود استانهایی هستیم که چیزی بنام حمایت بخش خصوصی از ورزش نداریم.
   مهران سرپرست در بخش دیگری از سخنان خود ورش را به عنوان موضوع اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: ورزش نیازمند حمایت همه جانبه همه دستگا ههای اجرایی است.
   وی از دستگاههای دولتی و بخصوص شهرداریها خواست تا با تشکیل و حمایت از تیم های ورزشی زمینه پویایی رشته های مختلف ورزشی را در استان فراهم آورند.
   سرپرست از اختصاص 120 میلیون تومان اعتبار به هیئت های ورزشی شهرستان فردوس در سال گذشته خبر داد و افزود: در بخش توزیع اعتبارات، سهمیه هیأت های ورزشی شهرستانها بطور مستقیم به آنها داده خواهد شد و برای تجهیز خانه های ورزش روستایی و فعال سازی هیأت ورزش های همگانی پیش بینی هایی لازم انجام شده است.
   فرماندار فردوس نیز در این جلسه از اینکه بخش خصوصی در بخش ورزش فقط به شهرهای بزرگ توجه دارد انتقاد کرد و گفت: شهرهای کوچکی مانند فردوس مشکلات زیادی دارد که به عنوان مثال تنها سینمای شهر ما که بیش از 50 سال از ساخت آن می گذرد، فرسوده شده است.
   وی تصریح کرد: امروزه جوانان ما برای ورزش کردن باید هزینه پرداخت کنند که این سیاست در شهرهای محروم و کوچک که مردم توان مالی کافی ندارند باید تغییر کند.
   در پایان این جلسه از زحمات یکساله افشین احسانی مقدم رئیس قبلی اداره ورزش و جوانان فردوس تقدیر و سعید رضا صادقی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد، غلامحسین سلیم نیز به عنوان نماینده اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس در بخش اسلامیه معرفی گردید.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,346,423
تعداد بازدید امروز : 1,339
تعداد بازدید دیروز : 2,086
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.