جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نوآوری، مسئولیت پذیری و پایبندی به اخلاق حرفه ای، بخشی از ویژگی های یک خبرنگار

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

   نوآوری، مسئولیت پذیری و پایبندی به اخلاق حرفه ای، بخشی از ویژگی های یک خبرنگار

   نوآوری، مسئولیت پذیری و پایبندی به اخلاق حرفه ای، بخشی از ویژگی های یک خبرنگار

   مهران سرپرست: کار خبرنگار، انعکاس رخدادهایی است که قابلیت خبرشدن و اطلاع رسانی به جامعه را دارد. خبرنگار بایستی با داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت و در کنار آن با سرعت، دقت و صحت، بتواند موفق عمل کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، طی پیامی مدیر کل ورزش و جوانان استان 17 مرداد، روز خبرنگار رابه تمامی خبرنگاران و فعالان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
   متن پیام بدین شرح می باشد:
   17 مرداد روز خبرنگار، روز گرامیداشت و پاسداشت اطلاع رسانی دقیق، متعهدانه و همراه با رعایت عدالت و اخلاق حرفه ای رسانه است.
   ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار و نکوداشت پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، این روز را به تمامی فعالان این عرصه پر تلاش، بویژه خبرنگاران فعال در حوزه ورزش و جوانان ، تبریک عرض می کنم.
   به راستی نقش موثرخبرنگاران و اهل قلم که با هوشیاری، تیزبینی و آگاهی بخشی، نقش مهم و تعیین کننده ای در بیداری جامعه و تنویرافکار عمومی دارند برکسی پوشیده نیست، به یقین خبرنگاران امین و شجاع به عنوان طلایه داران عرصه قلم و اطلاع رسانی در کشور، از مؤثرترین عوامل شفاف سازی فعالیتها و عملکردهای مثبت و شایسته هر کشور به شمار می روند که پاسداشت آنان وظیفه آحاد جامعه است.
   در پایان ضمن تقدیر از تعامل مناسب، دقیق و مبتنی بر چارچوب های قانونی تمامی خبرنگاران و مدیران رسانه ای با جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان ، خواهان استمرار این هماهنگی و تعامل بیش از پیش و همچنین امیدوار به توفیقات روزافزون اصحاب رسانه هستم و از ایزد منان برای همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم سعادت در این مسئولیت خطیر را تمنا دارم.
   مهران سرپرست
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
   مرداد ماه 97
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,122,099
تعداد بازدید امروز : 96
تعداد بازدید دیروز : 1,190
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.