جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور دوچرخه سوار و ایرانگرد مازندرانی در خراسان جنوبی

   حضور دوچرخه سوار و ایرانگرد مازندرانی در خراسان جنوبی

   حضور دوچرخه سوار و ایرانگرد مازندرانی در خراسان جنوبی

   محمد آقا میر بابایی دوچرخه سوار و ایرانگرد مازندرانی پس از طی مسافت بیش 58000 کیلومتر به خراسان جنوبی و شهر بیرجند رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان خراسان جنوبی، محمد آقا میر بابایی دوچرخه سوار و ایرانگرد مازندرانی پس از طی مسافت بیش 58000 کیلومتر به خراسان جنوبی و شهر بیرجند رسید.
   وی در دیدار با مهران پور معاون ورزش اداره کل و رزش و جوانان استان هدف خود را از این حرکت فرهنگی ورزشی، ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، ترریج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع حرم اعلام کرد.
   به گفته این دوچرخه سوار یکی دیگر از اهداف او در این سفر که از تاریخ سی و یکم خرداد سال نود و پنج از شهر بابلسر در استان مازندران آغاز شده و برای اولین بار به صورت شهر به شهر در کل کشور در حال انجام است، کمک به فرهنگ گردشگری شهر ها و استان های کشور بویژه مناطق کمتر شناخته شده اعلام کرد.
   وی زمان تقریبی پایان این سفر طولانی را نوروز 98 اعلام و ابراز امید واری کرد با کمک های مادی و معنوی مسولین هراستان بتواند تصویر شهدای مدافع حرم هر استان را به آلبوم شهدای مدافع حرم که تا کنون تهیه کرده بیفزاید و به رسم یاد بود یک نخسه از این آلبوم را تقدیم مقامات ومسولین همان استان نماید.
   میر بابایی همچنین برنامه پایان سفر خود را برگزاری نمایشگاه تصاویر شهدای مدافع حرم و نمایشگاه دستاورد های بومی به تفکیک هر استان در محل کاخ سعد آباد اعلام کرد.
   در پایان معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان نیز ضمن تقدیر از حضور این ورزشکار ارزنده در استان آمادگی این اداره کل را جهت پیشبرد اهداف ارزنده این ورزشکار اعلام کرد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,122,147
تعداد بازدید امروز : 144
تعداد بازدید دیروز : 1,190
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.