جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید مهران پور، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از پیست موتور کراس در حال احداث شهرستان بیرجند

   بازدید مهران پور، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از پیست موتور کراس در حال احداث شهرستان بیرجند

   بازدید مهران پور، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از پیست موتور کراس در حال احداث شهرستان بیرجند

   محمد رضا مهران پور معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان به همراه مهندس شهامت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پیست در حال احداث موتور کراس شهرستان بیرجند بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خرسان جنوبی، صبح امروز محمد رضا مهران پور معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان به همراه مهندس شهامت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پیست در حال احداث موتور کراس شهرستان بیرجند بازدید کرد.
   رجبی ستوده رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان ضمن قدر دانی از حضور مهندس شهامت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان در محل احداث این پیست، در مورد استاندارد های لازم جهت احداث پیست موتور کراس توضیحاتی ارائه داد و گفت: این پیست از تیر ماه سال جاری با اعتبار120 میلیون ریال شروع به احداث شده و تاکنون پیشرفت فیزیکی آن در فاز اول بیش از چهل درصد می باشد که بخش اعظم آن توسط اعتبارات هیات استان و شهرستان و کمک های بخش خصوصی تامین شده است.
   وی در ادامه گفت: برای اتمام احداث این پیست حداقل مبلغ 500 میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است که امیداوریم با کمک بخش خصوصی و بهره مندی از امکانات و مساعدت های دولتی به یاری حق تعالی عملیات احداث این پیست تا نیمه شهریور سال جاری خاتمه یابد و مورد استفاده موتور سواران مشتاق به این رشته قرار گیرد.
   رجبی ستوده همچنین از زحمات مجموعه هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان بیرجند و محمد خانی مسئول کمیته فنی هیات استان در زمینه احداث این پیست قدردانی و تشکر ویژه کرد و این نکته را نیز متذکر شد که شهرستان بیرجند در گذشته نزدیک، دارای پیست موتور کراس بوده که پس از تخریب آن طی چند سال گذشته، پیست دیگری برای این رشته احداث نشده، که در حال حاضر این مجموعه اولین پیست شهرستان و هشتمین پیست استان است که امیدواریم با راه اندازی آن، قهرمانان این رشته ورزشی در مرکز استان برای انجام تمرینات خود مجبور به عزیمت به شهرهای دیگر استان از جمله قاین و سرایان نباشند.
   مهندس شهامت نیز در ادامه این بازدید از نزدیک شاهد انجام حرکات نمایشی موتورسواران بود و جهت تسریع در روند اجرای پروژه قول مساعد داد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,122,131
تعداد بازدید امروز : 128
تعداد بازدید دیروز : 1,190
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.