جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نگاه و رفتار برنامه محور یک ضرورت مهم در وزارت است

   فرامرزیان؛ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان :

   نگاه و رفتار برنامه محور یک ضرورت مهم در وزارت است

   نگاه و رفتار برنامه محور یک ضرورت مهم در وزارت است

   حضور سید علی اکبر محمدی معاون منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در نشست مشترک معاونین توسعه مدیریت و منابع و روسای گروه فناوری اطلاعات و تحول اداری استانها در سرعین اردبیل.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت در نشست مشترک معاونین توسعه مدیریت و منابع و روسای گروه فناوری اطلاعات و تحول اداری استانها در سرعین با بیان این مطلب گفت: نگاه و رفتاربرنامه محور یک ضرورت مهم در حوزه توسعه مدیریت و منابع استانها است و تلاش میکنیم با هماهنگی بیشتر رفتار برنامه محور را در وزارت و ورزش و جوانان نهادینه کنیم.
   وی افزود: تدوین و اجرای هر برنامه ای نیازمند کنترل و نظارت دقیق و پیگیری است و رصد تمامی برنامه ها بویژه در بخش اجرای پروژه های و ارائه گزارش مستمر میبایست مورد توجه استانها قرار گیرد.
   فرامرزیان تصریح کرد: طرح برنامه ریزی عملیاتی سال گذشته در شورای معاونین در حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی مطرح شد که خوشبختانه استقبال خوبی از آن به عمل آمد.
   وی از معاونین توسعه مدیریت و منابع استان ها و مدیران کل خواست تا در تمام حوزه ها، اقدامات و برنامه های خود را مشخص نمایند و متناسب با برنامه طرح شده پیش روند.
   معاون توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه عدم برنامه ریزی در واقع فقدان هر گونه توسعه مدیریت در حوزه های مختلف است، افزود: وزارت ورزش و جوانان در نظارت و پیگیری دو سویه و ارائه گزارشات در سال 97 دنبال می کند.
   وی از جمله اولویت های کاری در سال جدید را توجه به منابع و نقدینگی، ظرفیت های قانونی و رویکرد آمایشی عنوان کرد و گفت: حسابرسی تعهدی از الزامات اساسی در حوزه ورزش و جوانان است.
   فرامرزیان در پایان با بیان اینکه استان اردبیل از ظرفیت های خوبی در راستای توسعه ورزش دارد افزود: با ایجاد زیرساخت های مناسب در استان اردبیل می توانیم این استان را به کارگاهی قوی در حوزه ورزش در کشور تبدیل نماییم. البته باید شرایط و زیرساخت ها را جهت ارتقا و تکمیل برخی مکان ها که محل مناسب برای برخورداری ظرفیت های ورزشی است، فراهم نماییم.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,122,298
تعداد بازدید امروز : 295
تعداد بازدید دیروز : 1,190
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.