جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • طبیعت گردی آدینه در ارتفاعات باغران

   انجمن گردشگری ورزشی خراسان جنوبی برگزار میکند:

   طبیعت گردی آدینه در ارتفاعات باغران

   طبیعت گردی آدینه در ارتفاعات باغران

   فردا با هدف گسترش فرهنگ نشاط و شادابی، انجمن گردشگری ورزشی خراسان جنوبی همایش پیاده روی 5 کیلومتری طبیعت گردی در ارتفاعات باغران را برگزار می کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل خراسان جنوبی و به نقل از حسین پور رییس انجمن گردشگری ورزشی استان،با هدف گسترش فرهنگ نشاط و شادابی همایش پیاده روی 5 کیلومتری طبیعت گردی در ارتفاعات باغران فردا جمعه ساعت 5:30 از محل انتهای بولوار شهید آیت ا... مدرس ، جنب تندیس کوهنورد به سمت بند امیر شاه ، چاربالا و کاه کشت برگزار می شود.
   علاقه مندان به شرکت در این همایش می بایست ملزومات کوهنوردی شامل کفش و کوله مناسب، صبحانه و آب آشامیدنی حداقل برای هر نفر 1 لیترو زیرانداز را به همراه داشته باشند.
   حسین پور گفت: انجمن گردشگری ورزشی خراسان جنوبی هر هفته جمعه ها برنامه های طبیعت گردی در ارتفاعات و مناطق زیبای گردشگری را در برنامه خود دارد و در حالیکه تنها 6 ماه از راه اندازی این انجمن در استان نگذشته، تلاش میکند با فعال کردن این انجمن در تمامی 11 شهرستان جوانان هم استانی را به مقوله طبیعت گردی علاقه مند کند.
   حسن پور افزود: به همین منظور و با هدف فراهم آوردن اوقاتی با نشاط و شاداب برای زمان فراغت و به ویژه تابستان جوانان،این انجمن هر هفته یکشنبه و سه شنبه شب ها اقدام به برگزاری کوهپیمایی های شبانه نموده تا موجب ایجاد انگیزه در بین جوانان در خصوص حضور در پیمایش های شبانه گردد.
   حسین پور برنامه گردشگری و کوهپیمایی شبانه هفته آینده یکشنبه شب را، از ساعت 21:00 الی 24:00 و از محل انتهای بولوار شهید آیت ا... مدرس ، جنب تندیس کوهنورد به سمت منطقه گردشگری بند دره به طرف روستای دزگ (چغرات) اعلام کرد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,873,217
تعداد بازدید امروز : 806
تعداد بازدید دیروز : 2,922
آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.