جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری بیست و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در بیرجند

   برگزاری بیست و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در بیرجند

   با حضور حدادی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، بیست و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری بیرجند برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند:
   بیست و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با دستور کار ارائه گزارش کمیته تخصصی اوقات فراغت، پیگیری مصوبات بیست و چهارمین جلسه ستاد و ارائه گزارش مرکز بهداشت شهرستان از اقدامات انجام شده در حوزه جوانان در سال 96 و برنامه های سال جاری با حضور مهندس حدادی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار در سالن جلسات فرمانداری بیرجند برگزار شد.
   در ابتدای جلسه عابدی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت حاضرین و تشکر از اقدامات صورت گرفته در حوزه اوقات فراغت جوانان توسط دستگاههای عضو ستاد ، دستور کار جلسه را قرائت کرد.
   سید مجتبی عابدی نسبت به غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بخصوص دانش آموزان بعد از تعطیلی مدارس اشاره کرد و گفت : برنامه ریزی و غنی سازی اوقات فراغت برای جوانان باید با محوریت نشاط و تعالی ، سلامت اجتماعی و ایجاد انگیزه در بین جوانان باشد .
   در ادامه جلسه دستگاههای عضو ستاد گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه جوانان را ارائه کردند.
   دکتر محمودی عضو شورای شهر بیرجند با توجه به اهمیت جوانان اظهار داشت: به زودی میدانی در بیرجند به نام جوان نامگذاری خواهد شد و خواستار راه اندازی و تشکیل کمیته پایش سلامت در ستاد ساماندهی امور جوانان شد .
   محمودی تصریح کرد : برنامه های اوقات فراغت جوانان با محوریت برنامه های فرهنگی و ورزشی ویژه خانواده های کارکنان ادارات نیز برنامه ریزی شود تا بهتر بتوانیم برنامه های فرهنگی را در بین فرزندان کارکنان ترویج دهیم.
   حدادی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ضمن جمع بندی نظرات و پیشنهادات گفت: برنامه های اوقات فراغت باید با براساس نیازسنجی ، علاقه مندی و مشارکت خانواده ها در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود.
   حدادی با تأکید بر تعامل بین بخشی در موضوع اوقات فراغت افزود: دستگاههای مسئول می توانند با تعامل ، همکاری و مدیریت امکانات ضمن پرهیز از موازی کاری در زمینه بهتر اجرا شدن این برنامه ها برای جوانان گام های موثری بردارند.
   وی ارزیابی از برنامه های اجرا شده در طول یک مدت را به عنوان یک اصل مهم و پذیرفته شده دانست و افزود: بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه های اوقات فراغت می تواند در برنامه ریزی بهتر و شایسته تر آن در آینده تأثیرگذار باشد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,591,925
تعداد بازدید امروز : 285
تعداد بازدید دیروز : 2,396
آخرین به روزرسانی : 1397/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.