جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • چگونگی جلب توجه مردم به محتوای خبر و نحوه انعکاس آن، هنر خبرنگار است

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

   چگونگی جلب توجه مردم به محتوای خبر و نحوه انعکاس آن، هنر خبرنگار است

   چگونگی جلب توجه مردم به محتوای خبر و نحوه انعکاس آن، هنر خبرنگار است

   مهران سرپرست: مهمترین وظیفه یک خبرنگار و رسانه پویا و فعال ،تلاش برای انتشار فعالیت ها و اهداف سازمانی از یک سو و برانگیختن و توجه عمومی نسبت به عملکرد آن سازمان یا مجموعه، از سوی دیگر می باشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، در دیدار چاجی خبر نگار خبرگزاری فارس با مدیر کل ورزش و جوانان استان، مهران سرپرست با توجه به ازدحام اخبار در فضای مجازی و نقش خبرنگاران در چگونگی صحت و سقم آن بیان داشت: شبکه‌های اجتماعی، به امکانی برای دریافت و ارسال سریع‌تر خبر تبدیل شده است؛ امکانی که هم رسانه‌های خبری و هم مخاطبان خبر از آن استفاده می‌کنند. این شبکه‌ها، نیاز به رسانه‌های خبری را کم نکرده، بلکه مسئولیت آن‌ها را بیشتر کرده است.
   مدیر کل ورزش و جوانان گفت: من معتقد هستم که رسانه‌ها هم باید از جایگزنی حاشیه به جای متن جلوگیری کنند و هم اینکه باید خود تلاش کنند که مسائل اصلی را به گفتمان اصلی و دغدغه‌های عمومی تبدیل کنند.
   وی ادامه داد: با توجه به افزایش و ارتقا سطح جامعه و فرهنگ عمومی، لازم است که اصحاب رسانه و خبرنگاران، میزان دانش و مطالعات فنی خود را بالاتر ببرند، باید خبرنگاران در حوزه‌هایی که انجام فعالیت می‌کنند، به روز باشند و سطح انتظار از خود را بالا ببرند.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,807
تعداد بازدید امروز : 688
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.