جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری بیست و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان طبس

   برگزاری بیست و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان طبس

   بیست ویکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان طبس با تأکید بر رفع موانع و مشکلات جاری جوانان در حوزه مسکن، اشتغال، ازدواج برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس، 11کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با ارائه گزارش از روند فعالیتها، چالشها و مشکلات حوزه جوانان در جلسه ای که به ریاست طلایی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار و بر رفع موانع و مشکلات جاری جوانان در مباحث مختلفی همچون، مسکن، اشتغال، ازدواج و... تاکید شد.

   طبق اعلام دبیرخانه ستاد شهرستان، بیست و دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بر مبنای تقویم اجرایی این ستاد در مرداد ماه به روش متفاوتی برگزار خواهد شد.

   نشست و جلسه پرسش و پاسخ بین مسئولان ستاد و جوانان به منظور آشنایی جوانان با اهداف ستاد و مطالبه عمومی در حوزه های مختلف در قالب فراخوان عمومی برگزار خواهد شد که این فصل از جلسات با نظر مساعد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مورد موافقت قرار گرفت تا آنچه دست آورد مسئولان در حوزه فعالیت ستاد می باشد به سمع و نظر جوانان رسانده شود.

   برگزاری نشستهای تخصصی در حوزه های مختلف، سازماندهی مناسب کمیته های تخصصی ستاد، تقویت بنیه اجرایی کمیته ها با جلب مشارکت سمنها، جهت دهی مناسب بر اساس مطالبات عمومی جوانان به مصوبات، اولویت بندی رسیدگی به موضوعات مختلف در جلسات آتی ستاد، توسعه فرهنگ اجتماعی در مباحث اشتغال و ازدواج با بهره گیری از مشاوران، برگزاری دوره های آموزشی ویژه جوانان، پیگیری مباحث حوزه ورزش از جمله مواردی بود که در جلسه امروز بر آن تاکید شد.

   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,122,237
تعداد بازدید امروز : 234
تعداد بازدید دیروز : 1,190
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.