جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری المپیاد ورزش همگانی ،روستایی وهمایش پیاده روی خانوادگی در روستای تقاب خوسف

   برگزاری المپیاد ورزش همگانی ،روستایی وهمایش پیاده روی خانوادگی در روستای تقاب خوسف

   المپیاد ورزش همگانی و روستایی و همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته المپیک ومبارزه با مواد مخدر و روز دهیار در روستای تقاب شهرستان خوسف برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان خوسف، روز گذشته به مناسبت هفته المپیک –روز دهیار -هفته مبارزه با مواد مخدر و بزرگداشت 2000شهید استان ،المپیاد ورزش همگانی ،روستایی و همایش پیاده روی خانوادگی در روستای تقاب شهرستان خوسف برگزار شد.
   این المپیاد درقسمت ورزش روستایی در دوبخش آقایان وبانوان برگزار شد، که در بخش آقایان در رشته های چوب کشی-پرش با گونی و در بخش بانوان در رشته های دارت –پرش با گونی و لی لی برگزار شد .
   شایان ذکر است همایش پیاده روی خانوادگی نیز از مسیر روستای محمدآباد تقاب تا سالن ورزشی روستای تقاب برگزار شد که به قید قرعه به بیست و دو نفراز شرکت کنددگان جوایزی اهداء گردید.
   لازم به ذکر است در این المپیاد اعظم اسلامی ریئس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان – فاطمه چهکندی نژاد ریئس اداره ورزش وجوانان شهرستان خوسف - سید محمدرضا حسینی ریئس هیات ورزش های همگانی استان - علیرضا فاطمی بخشدار مرکزی شهرستان به همراه دیگر مسئولین استانی وشهرستانی حضور داشتند.
   از دیگر برنامه های این المپیاد به برگزاری مراسم ورزش باستانی و غبارروبی مزار شهدای روستا می توان اشاره کرد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,870
تعداد بازدید امروز : 751
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.