جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اجازه ندادیم به تامین منابع مالی فدراسیون‌ها خدشه‌ای وارد شود

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی ووشو:

   اجازه ندادیم به تامین منابع مالی فدراسیون‌ها خدشه‌ای وارد شود

   اجازه ندادیم به تامین منابع مالی فدراسیون‌ها خدشه‌ای وارد شود

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از اردوی ملی پوشان ووشو گفت: بعد از سال‌ها در ووشو چین را پشت سر گذاشتیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از اردوی تیم ووشو گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده با صالحی‌امیری قرار است از تمام رشته‌ها بازدید کنیم. شاید برخی از رشته‌ها را هم دوبار بازدید کنیم تا مشکلات را حل کنیم تا خدشه ای به پیکر رشته‌های اعزامی وارد نشود.
   وی افزود: خوشبختانه در اکثر رشته‌ها وضعیت آمادگی ملی‌پوشان خوب بوده است و خیلی امیدوار کننده هستند. در جاکارتا پیچیدگی‌هایی داریم؛ بازی‌ها در یک شهر برگزار نمی‌شود.
   وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: برای کسب رتبه‌های چهارم تا ششم کار سختی داریم. کشورهای مختلفی همچون چین ورزشکاران زیادی مخصوصاً در بخش بانوان دارند. اندونزی به دلیل میزبانی رشته‌هایی را اضافه کرده تا مدال‌های بیشتری کسب کند.
   سلطانی‌فرد ادامه داد: ووشو و قایقرانی ما را بسیار امیدوار کرده است. در 16 دوره المپیک که حضور پیدا کرده‌ایم مدال‌هایی کسب کردیم که مربوط به چند رشته خاص بوده است. در بازی‌های آسیایی تنوع داشتیم. در کاراته هم که به تازگی المپیکی شده وضعیت خوبی داریم. توقع ما این است در رشته‌های جدیدی مانند شمشیربازی و قایقرانی و کاراته در المپیک روی سکو برویم.
   وی درمورد المپیکی شدن ووشو گفت: ووشو هم المپیکی نیست اما احتمالاً از 2024 المپیکی می‌شود. ما و چین رقابت خوبی برای کسب مدال‌های خوش‌رنگ خواهیم داشت. ظرفیت ورزش ما بسیار بالاتر از چیزی هست که الان در آن حضور داریم.
   سلطانی‌فر درمورد پشت سر گذاشتن چین در ووشو گفت: بعد از سال‌ها در ووشو چین را پشت سر گذاشتیم. با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم و افق روشنی که پیش‌روی ما است فکر می‌کنم بتوانیم با تدارکی که شده، تلاشی که می‌شود و هماهنگی خوبی که بین ارگان‌ها وجود دارد در جاکارتا نتایج خوبی بگیریم.
   وی در پایان گفت: تاکنون اجازه ندادیم به تامین منابع مالی فدراسیون‌ها خدشه‌ای وارد شود. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. تا جاکارتا یک پرداخت دیگر خواهیم داشت. پیش‌بینی‌های لازم انجام شده و امیدوارم در ادامه سال هم به همین شکل پیش‌برویم.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,119,153
تعداد بازدید امروز : 204
تعداد بازدید دیروز : 1,828
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.