جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گرامیداشت کنگره 2000 شهید استان

   آری به ورزش و نه به اعتیاد شعار همایش پیاده روی خانوادگی شهر درح سربیشه

   آری به ورزش و نه به اعتیاد شعار همایش پیاده روی خانوادگی شهر درح سربیشه

   به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره 2000 شهید استان، اهالی شهر درح سربیشه با حضور در همایش پیاده روی و جشنواره بازی های بومی و محلی به "اعتیاد نه و به ورزش آری" گفتند.

   همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بازی های بومی و محلی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره 2000 شهید استان در شهر مرزی درح سربیشه برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه،به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، 200 نفر از اهالی خونگرم شهر مرزی درح، با هدف مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر، در همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بازی های بومی و محلی حضور به هم رساندند.
   این همایش با زمزمه دعای پرفیض دعای ندبه در مسجد علی بن ابیطالب(ع) آغاز و شرکت کنندگان مسیر مسجد به سمت مزار شیخ ابواسحاق شیرازی را پیمودند.در ادامه نیز مسابقات ورزشی و بازی های بومی و محلی از جمله دال پلان، طناب کشی، دو میدانی و دارت برگزار و به برتین های جوایزی نفیسی اهداء گردید.
   گفتنی است کاروان نشاط و امید موسسه مردم نهاد جلوه ارامش نیز ضمن حضور در این همایش به اجرای برنامه های هنری و فرهنگی پرداخت.
   این همایش به همت رابط ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان سربیشه، هیات بازی های بومی و محلی، هیات ورزش های همگانی، بخشداری و شهرداری درح و موسسه مردم نهاد جلوه آرامش برگزار شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,781
تعداد بازدید امروز : 662
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.