جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان طبس

   برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان طبس

   اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان طبس ۲۱ تیرماه برگزار می گردد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، حسین قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس از برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان طبس خبر داد.
   این یادواره در ۲۱ تیرماه ساعت ۲۱ شب در سالن شهید عباس الاهی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و حضور با شکوه هیئت های ورزشی برگزار می گردد.

   وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدای جوان و ورزشکار به نسل جدید را از اهداف برگزاری این یادواره برشمرد و ابراز امیدواری کرد که بتواند برگزاری این مراسم باعث خیر و برکات معنوی برای شهرستان طبس باشد.

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شهدای ورزشکار، پیگیری در خصوص تمبر یادبود و نامگذاری یکی از خیابان های سطح شهر بنام شهدای ورزشکار و نصب یادمان شهدای ورزشکار در محل سالن شهید الاهی شهرستان طبس را از جمله برنامه های این مراسم معنوی برشمرد.

   وی با اشاره به اینکه شهرستان طبس دارای ۵ شهید ورزشکار بنام های شهیدان احمد اخوان صفار، عباس الاهی، عباس اکبرزاده، ابراهیم گلپور، غلامرضا نوروزی ثانی، می باشد از کلیه مسئولین محترم شهرستان طبس، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و هئیت های ورزشی و تمامی دستندرکاران حوزه ورزش جهت حضور و شرکت در این مراسم دعوت بعمل آورد.

   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,739
تعداد بازدید امروز : 620
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.