جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر:

   برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عمومی شهرستان زیرکوه

   برگزاری همایش بزرگ پیاده روی عمومی شهرستان زیرکوه

   به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، همایش بزرگ پیاده روی عمومی مسجد تا مسجد با حضور پرشور و استقبال 1800 نفر از مردم شهر حاجی آباد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه، به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، همایش بزرگ پیاده روی عمومی (مسجد تا مسجد) به منظور ترویج ورزش همگانی و پیشگیری از اعتیاد و گسترش روحیه نشاط و شادابی خانواده ها توسط: اداره ورزش وجوانان شهرستان،موسسه مردم نهاد نسیم آرامش زندگی زیرکوه،ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زیرکوه،اداره بهزیستی،شبکه بهداشت و درمان،هیات همگانی شهرستان،خیریه نو اندیش و خیریه قمر بنی هاشم(ع)و اداره محیط زیست زیرکوه، در مرکز شهرستان برگزار گردید.

   محمدکاظم ادیبیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در ابتدا ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به شرکت کنندگان از حضور پرشور مردم ورزش دوست شهر حاجی آباد تقدیر و تشکر کرد و همچنین بازی غرورآفرین ملی پوشان فوتبال جمهوری اسلامی ایران را در مسابقات جام جهانی که باعث شادی، تحرک و پویایی خانواده های عزیز ایرانی شدند را به حاضرین تبریک گفت.
   در این همایش پیاده روی که با حضور پرشور و استقبال 1800 نفر از مردم شهر حاجی آباد برگزار شد، خانواده ها مسیر 3 کیلومتری مسجد امیرالمومنین(ع)شهرک بمرود تا مسجد فاطمه الزهرا(س) را پیاده پیمودند که در پایان به قید قرعه به 60 نفر از شرکت کنندگان هدایایی نفیسی به رسم یادبود از طرف برگزار کنندگان این همایش اهداء گردید.
   شایان ذکر است کمک هزینه سفر به عتبات و عالیات، دوچرخه، کارت هدیه،لوازم خانگی،لوازم ورزشی از جمله هدایای اهدایی به شرکت کنندگان بود.
   گفتنی است از طرف اداره ورزش و جوانان از کاراته کاهای شهرستان زیرکوه در این مراسم تجلیل شد.
   " برنده کمک هزینه عتبات و عالیات "
   " برنده دوچرخه "
   " برندگان هدایای دیگر "
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,119,124
تعداد بازدید امروز : 175
تعداد بازدید دیروز : 1,828
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.