جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری بیست و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در نهبندان

   برگزاری بیست و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در نهبندان

   دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال جاری با موضوع اوقات فراغت تشکیل جلسه داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهبندان دوشنبه 4 تیرماه 97 بیست و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و دومین جلسه در سال جاری با موضوع اوقات فراغت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه محمدی معاون سیاسی ، اجتماعی فرماندار با بیان اینکه امروز بحث غنی سازی اوقات فراغت جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است اظهار داشت: برنامه های اوقات فراغت باید با براساس نیازسنجی ، علاقه مندی و مشارکت خانواده های آن در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود.
   وی با تأکید بر تعامل بین بخشی در موضوع اوقات فراغت افزود: دستگاههای مسئول می توانند با تعامل ، همکاری و مدیریت امکانات ضمن پرهیز از موازی کاری در زمینه بهتر اجرا شدن این برنامه ها برای جوانان گام بردارند.
   محمدی ارزیابی از برنامه های اجرا شده در طول یک مدت را به عنوان یک اصل مهم و پذیرفته شده دانست و افزود: بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه های اوقات فراغت می تواند در برنامه ریزی بهتر و شایسته تر آن در آینده تأثیرگذار باشد.
   سپس حق پناه رییس اداره ورزش و جوانان گزارشی از نحوه برگزاری کلاسهای اوقات فراغت و چگونگی ثبت نام این کلاسها ارائه نمود و در پایان هر یک از اعضاء ستاد به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و جلسه در ساعت 15 با ذکر صلوات پایان یافت.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,649
تعداد بازدید امروز : 530
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.