جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت اداره ورزش و جوانان شهرستان سرایان

   جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت اداره ورزش و جوانان شهرستان سرایان

   امروز دوشنبه با حضور مسئولین هیئت های فعال در اداره ورزش و جوانان برنامه های اوقات فراغت تشریح شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سرایان، صبح امروز دوشنبه 4 تیرماه 97 جلسه هماهنگی برگزاری اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با حضور رمضانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان برگزار شد.
   رمضانی سرپرست اداره ورزش و جوانان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات هیئت های ورزشی فعال مطالبی چند درباره برگزاری کلاس های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان بیان نمود و درخواست کرد تا هیئت های ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان تلاش دوچندان برای برنامه های اوقات فراغت داشته باشند.
   وی در ادامه به اعضای برگزار کننده گفت:ما در برگزاری کلاسهای اوقات فراغت مشکل مکان و امکانات نخواهیم داشت و در هر شهر و روستا فضا و امکانات برای برگزاری کلاس ها محیا می باشد. در ادامه نیز مسئولین هیئت های ورزشی نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر برگزاری این برنامه های اعلام داشتند. لازم به ذکر است که در برنامه های اوقات فراغت این اداره رشته های : والیبال، فوتبال، تکواندو، اسکیت، کاراته، ژیمناستیک، شنا، هندبال، کیک بوکسینگ،بدنسازی، شطرنج، تنیس روی میز، جودو، کشتی ، تیراندازی و تیرو کمان فعالیت خواهند کرد.

   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,805
تعداد بازدید امروز : 686
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.