جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین سفر مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی به شهرستان سرایان

   اولین سفر مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی به شهرستان سرایان

   پنج شنبه سی و یکم خرداد ماه با اولین سفر مدیر کل ورزش و جوانان استان به شهرستان سرایان مشکلات و پروژه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سرایان، پنج شنبه مورخ سی و یکم خرداد ماه نودو هفت مصادف با اولین سفر و حضور مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی پس از انتصاب به شهرستان سرایان در جهت بررسی مسائل و مشکلات ورزش و جوانان و پروزه های ورزشی انجام شد.

   در این سفر شهرستانی مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان، دکتر امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستانهای سرایان، فردوس، بشرویه و طبس در مجلس شورای اسلامی، مهندس زورقی مسئول دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان و همراهان در سرایان حضور یافتند و وضعیت چمن، مجموعه ملت ، استخر شنا و پیست موتور کراس سرایان و مجموعه ورزشی شهدای شهر آیسک را مورد بازدید قرار دادند. در ادامه نیز جلسه بررسی و برنامه ریزی جهت رفع نواقص پروژه های شهرستان در دفتر کار رمضانی سرپرست اداره ورزش و جوانان انجام گرفت. ضمن اینکه در این بازدید ها مهندس رسولی مقدم فرماندار، مهندس مرادی معاونت عمرانی فرمانداری و اعضای شورای شهر سرایان و آیسک و دیگر مسئولین نیز حضور داشتند.

   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,873,007
تعداد بازدید امروز : 596
تعداد بازدید دیروز : 2,922
آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.