جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جشنواره فرهنگی ورزشی در روستای اصغریه شهرستان خوسف برگزار شد

   جشنواره فرهنگی ورزشی در روستای اصغریه شهرستان خوسف برگزار شد

   به مناسبت حلول ماه شوال وگرامیداشت 2000شهید استان وسالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر جشنواره فرهنگی ورزشی در روستای اصغریه شهرستان خوسف برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان خوسف ، به مناسبت حلول ماه شوال و گرامیداشت 2000شهید استان و همچنین سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر جشنواره فرهنگی ورزشی در روستای اصغریه شهرستان خوسف برگزار شد.
   فاطمه چهکندی نژاد -رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان خوسف گفت:همایش پیاده روی خانوادگی،مسابقات تیر و کمان ،چوب کشی در دو رده سنی و اولین دوره مسابقات تراکتور سواری استان با حضور ۷ تراکتور سوار در روستای اصغریه در بخش ماژان برگزار شد.
   در این جشنواره مهران پور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان به همراه غلامی ریئس گروه ورزش روستایی و حسینی ریئس هیات همگانی استان و دیگر مسئولین استانی وشهرستانی حضور داشتند.
   شرکت کنندگان در مسابقه تراکتور سواری مسیر دو هزار متری را با تراکتور پیمودند که در پایان آقایان حسین عباسی از روستای اصغریه مقام اول و آقای رمضان امامدادی از روستای مختاران مقام دوم مصطفی الهی از روستای دولت آباد مقام سوم را کسب کردند.
   همچنین اولین دوره مسابقات چوب کشی با شرکت ۲۰ نفر در دو وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم و منفی ۹۰ کیلوگرم برگزار شد.
   در مسابقات چوب کشی آقای هادی باغانی در وزن منفی 90 مقام اول و علیرضا علیپور رتبه دوم را کسب کرد.
   در مسابقات چوب کشی وزن مثبت 90 نیز بهرام چوپانی مقام اول و هادی سبزبان رتبه دوم را به دست آوردند.
   وی تصریح کرد: در مسابقات تیر و کمان سنتی نیز از بین ۳۰ نفر شرکت کننده، آقایان علیرضا مناوندی، مهدی عباسی وحسین درویشی به ترتیب اول تا سوم شدند.
   از دیگر برنامه های این جشنواره میتوان به پرواز پاراموتور و اجرای نمایش و موسیقی سنتی نیز اشاره کرد که در حاشیه این مسابقات برگزار شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,670
تعداد بازدید امروز : 551
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.