جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تدوین سند راهبردی توسعه جوانان استان برای جلوگیری از موازی‌کاری‌های سازمانی

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

   تدوین سند راهبردی توسعه جوانان استان برای جلوگیری از موازی‌کاری‌های سازمانی

   تدوین سند راهبردی توسعه جوانان استان برای جلوگیری از موازی‌کاری‌های سازمانی

   مهران سرپرست: در حال حاضر 20 سمن در استان فعال است که در سال گذشته 90 میلیون از محل اعتبارات ورزش و جوانان استان، جهت حمایت از طرحهای سازمان های مردم نهاد به آنان اختصاص داده شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، مهران سرپرست در آیین افتتاح خانه جوان با حضور استاندار خراسان جنوبی، از فعالیت 20 سمن‌ در حوزه جوانان استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 9 سمن در بیرجند و 11 سمن در شهرستان ها فعال هستند که به منظور اجرایی شدن طرح های آنان در سال 96 از سوی اداره کل ورزش و جوانان، مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال کمک مالی به آنان شده است.
   وی قول راه اندازی خانه جوان استان با متراژ 1800 متر مربع در بیرجند را به جوانان استان داد و بیان داشت: راه‌اندازی خانه‌های جوان به‌عنوان مرکز رشد اجتماعی جوانان از سال ۱۳۹۵ در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و سعی ما بر این است که خانه جوان استان در فضایی بزرگتر به گونه ای طراحی شود تا تمامی جوانان از اقشار گوناگون جامعه بتوانند از این فضای فرهنگی اجتماعی و خدماتی بهره‌مند شوند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: مراحل آماده سازی تدوین سند جوانان انجام شده است تا ضمن پاسخگویی به نیازهای جوانان از هرگونه موازی کاری در دستگاهها نیز پرهیز شود.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,786,390
تعداد بازدید امروز : 504
تعداد بازدید دیروز : 1,346
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.