جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مطالبه گری وظیفه اصلی جوانان

   در نشست صمیمی نمایندگان سازمان های مردم نهاد خراسان جنوبی با استاندار مطرح شد؛

   مطالبه گری وظیفه اصلی جوانان

   مطالبه گری وظیفه اصلی جوانان

   قهوه چی دبیر سمن کانون پرورش افکار پارند و نماینده سمن های شهرستان بیرجند: در نظام و کشوری که براساس آرای جوانان شکل میگیرد باید مسئولین پاسخگو باشند چرا که وظیفه اصلی جوانان این نظام هم باید مطالبه گری باشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، در آیین افتتاح خانه جوان که با حضور دکتر مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، دبیران سازمان های مردم نهاد استان به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.
   در این نشست رضا قهوه چی دبیر سمن کانون پرورش افکار پارند و نماینده سمن های شهرستان بیرجند بیان داشت: سازمان های مردم نهاد پرکننده خلأ بین دولت و ملت هستند و رسالت آنان حل گوشه ای از دغدغه های جوانان است، اگر با تمام بی مهری های برخی مسئولین هنوز ایستاده ایم و صدایمان رساتر از همیشه است به واسطعه انگیزه و علاقه ای است که به کار و هدفمان داریم.
   وی با بیان اینکه مدیران باید مشاورانی از دل جوانان داشته باشند گفت: آنچه جوانان را با تمام مشکلات ثابت قدم نگه داشته است عشق است و آنچه بی انگیزه گی ایجاد می کند تبعیض ها و بی عدالتی هاست و در نظام و کشوری که براساس آرای جوانان شکل میگیرد باید مسئولین پاسخگو باشند چرا که وظیفه اصلی جوانان این نظام هم باید مطالبه گری باشد.
   علی میربلوکی دبیر سمن کانون جوانان جواد الائمه سرایان و نماینده شهرستان های استان در دیدار با استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از راهکارهای مسائل مربوط به پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حل کردن آنها در جامعه به وسیله خود مردم و با حمایت سمن هاست.
   وی ضمن تقاضای بیمه جهت دبیران سمن ها، به تسهیلات وام ازدواج نیز اشاره کرد و گفت: پرداخت مبالغ اقساط وام ازدواج بلافاصله پس از تسهیلات برای جوانی که در ابتدای راه است سنگین است.
   در ادامه نیز مرضیه شهریاری عضو سمن کانون پرورش افکار پارند بیرجند گفت: جذب جوانان یعنی جذب خانواده ها و مشارکت های اجتماعی و جذب این مشارکت ها یعنی اعتقاد مردم به دولت.
   وی شادی را حق جوانان عنوان کرد و گفت: سیاستگذاری فرهنگی برمبنای سیاست های دولت یعنی پر رنگ شدن شادی و نشاط در جامعه است و جوانان، سربازان و حافظان نظام و مطالبه گر شادی و نشاط می باشند.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,786,515
تعداد بازدید امروز : 629
تعداد بازدید دیروز : 1,346
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.