جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • این عصر را باید عصر امام خمینی(ره) نامید.

   سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد تسلیت باد.

   سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد تسلیت باد.

   نیمه خرداد یاد آور خاطره تلخ رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵خرداد ۱۳۴۲به برکت هدایت و روشنگری امام مظلومان و پا برهنگان است.

   امام خمینی(ره) در روز بیستم جمادی الثانی ۱۳۲۰ هجری قمری مطابق با ۳۰ شهریـور ۱۲۸۱ هجری شمسی در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ایران در خانواده ای اهل علـم و هجرت و جهاد پـای بـر خـاکدان طبیعت نهاد و در ۱۴ خرداد سال ۱۳۶۸ هجری شمسی به ملکوت اعلی پیوست.

   امام خمینی که تنها به هدف رضایت الهی نهضتی جاودان را درجهان اسلام بنا کردند و برای این هدف مشقت وسختی فراوانی را تحمل و پرچم حق طلبی و آزادی خواهی را در جهان برافراشتند و جمهوری اسلامی ایران را به یادگار گذاشتند.

   همانطور که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله االعالی ) می فرمایند: «این انقلاب بدون نام امام خمینی(ره) در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست».

   امام خمینی شخصیتی بوند که بایک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر مبنای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله وسلم) بنا نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کردند.

   در آستانه فرا رسیدن نیمه خرداد شاهد بیش از پیش به ثمر نشستن آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با عبور از مرز های جغرافیای به عمق دلهای سایر آزادی خواهان جهان هستیم.

   بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان مایه انسجام ملت و ادای دین به همه ی کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی نموده اند. امروز همگان باید بدانیم راز و رمز بقا و تکامل خط و راه امام در وحدت و انسجام ملی و ولایت فقیه نهفته است.

   روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,873,004
تعداد بازدید امروز : 593
تعداد بازدید دیروز : 2,922
آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.