جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

   پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

   پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

   روابط‌عمومی هایی پویا، فعال و متخصص در حوزه خانواده بزرگ تشکیلات ورزش و جوانان استان می توانند به عنوان سامانه‌ای منسجم و هدفمند پلی باشند برای ایجاد و حفظ ارتباط این مجموعه با دنیای خارج از آن .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، طی پیامی مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفتند.
   متن پیام بدین شرح است:
   مقام معظم رهبری (مدظله العالی): "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد".
   ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه پر فیض "رمضان " ، 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، گرامیداشت مقام والای پروفسور معتمدنژاد " پدر علم ارتباطات ایران" و مایه مباهات و فخر استان خراسان جنوبی را خدمت فعالان این عرصه، به ویژه زحمتکشان پرتلاش روابط های عمومی های دست اندر کار امور اطلاع رسانی ورزش و جوانان خراسان جنوبی در اداره کل، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها، هیأت های ورزشی و سمن ها که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی خالصانه و علاقه مند فعالیت می‌کنند، تبریک عرض می نمایم.
   روابط‌عمومی هایی پویا، فعال و متخصص در حوزه خانواده بزرگ تشکیلات ورزش و جوانان استان می توانند به عنوان سامانه‌ای منسجم و هدفمند پلی باشد برای ایجاد و حفظ ارتباط این مجموعه با دنیای خارج از آن .
   نقش بی بدیل سازنده و تاثیرگذاری ارتباطات در توسعه و گسترش روابط و تحول همه جانبه در جامعه بر کسی پوشیده نیست و بی شک هیچ شخصی نمی‌تواند انکار کند که روابط عمومی امروز یکی از بخش‌های اصلی یک نهاد پویا و متعالی است.
   این روز فرصت خوبی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.
   اینجانب آرزومندم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها به ویژه در بخش های ورزش و جوانان استان باشد.
   مهران سرپرست
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
   27 اردیبهشت ماه 97
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,786,503
تعداد بازدید امروز : 617
تعداد بازدید دیروز : 1,346
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.