جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان

   ششمین مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی معرفی شد

   ششمین مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی معرفی شد

   مهران سرپرست به عنوان ششمین سکاندار ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی منصوب شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند:
   با حضور دکتر احمدی، معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان، رحمانی مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان و حسینی سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی، مراسم معارفه مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی برگزار شد.
   دکتر احمدی در خصوص اهمیت پرداختن به امر ورزش گفت: در بخش ورزش و جوانان وظایف و مسئولیت های زیادی بر دوش ماست که باید سعی کنیم با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده از آن به نحو احسنت استفاده کنیم، چرا که ورزش مقوله ای است که تمامی اقشار جامعه از آن بهره می برند و ارتباط مستقیم با بعد سلامت، بعد اجتماعی و ارتقاء سطح دانش و شادابی زندگی کنونی مردم خواهد داشت.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان افزود: توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت های ما در ورزش و جوانان است و باید همه حوزه های مرتبط با همفکری، همدلی و هم اندیشی شرایط مفید و قابل تحسینی را فراهم نمایند چرا که با توسعه ورزش همگانی موجبات ارتقاء سلامت و افزایش نشاط در بین مردم افرایش می یابد.
   وی با توجه به پراکندگی جمعیت و فاصله مکانی شهری و روستایی استان گفت: بایستی با یک برنامه ریزی دقیق و جامع پرداختن به امر ورزش را با جدیت پیگیری کرد چرا که خوشبختانه این استان ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی خوبی را در خود نهفته دارد و امیدواریم بیش از پیش شاهد موفقیت های ورزشکاران و جوانان خراسان جنوبی باشیم.
   دکتر احمدی در بحث ورزش قهرمانی و تقویت این امر بیان داشت: مسئولین ورزش استان بایستی برای پرورش و هدایت استعدادها و پتانسیل های ورزش قهرمانی تلاش بیشتر ی داشته باشند.
   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان پرداختن به امر ورزش بانوان را یکی از اولویت های برنامه ریزی در حوزه ورزش اظهار داشت و گفت: باید هر جا فرصت حضور بانوان ورزشکار ایجاد می گردد همکاری و حمایت های همه جانبه را در نظر گرفت که قاعدتا نتایج ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت.
   وی در خصوص فعالیت های حوزه جوانان نیز بیان داشت: فرصت های خوبی برای توسعه مشارکت جوانان در بخش ها و زمینه های مختلف فراهم است که خوشبختانه سازمان های مردم نهاد برون داد خوبی در این امر داشته اند و نشان داده اند که می توانند انجام فعالیت ها و خدمات بزرگ را بر عهده گیرند.
   در پایان این مراسم از زحمات دکتر محمد اسماعیل افضل پور مدیر سابق اداره کل ورزش و جوانان استان تقدیر بعمل آمد و طی حکمی از سوی دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، سکان ورزش استان به مهران سرپرست سپرده شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,478,768
تعداد بازدید امروز : 345
تعداد بازدید دیروز : 3,081
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.