جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بزرگداشت کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی

   برگزاری اولین کمیته ورزش و تربیت بدنی:

   بزرگداشت کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی

   بزرگداشت کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی

   جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان: ما نسبت به شهدا و جانبازان مسولیت داریم و بزرگداشت و تکریم شهید در جامعه یعنی بزرگداشت و تکریم فرهنگ شهادت و ترویج روحیه ایثارگری و فداکاری برای ارزش ها و دفاع از جامعه و سرزمین اسلامی

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، اولین کمیته ورزش و تربیت بدنی به مناسبت بزرگداشت کنگره ملی 2000 شهید استان، درحسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
   در این جلسه سرهنگ اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان و دبیر کنگره ملی 2000 شهید استان بیان داشت:
   اکثر این شهدا از قشر جوان بودند و بسیاری هم از حیث علمی و نوانمندی از جایگاه بالایی برخوردار بودند، ما مدیون شهدا و جانباران هستیم و برگزاری چنین کنگره هایی باید به نحو احسن انجام شود و برخی از کمیته‌ها باید تلاش بیشتری انجام دهند.
   وی گفت: همه کمیته‌ها و کارگروه‌ها برای کیفی سازی برنامه‌ها برنامه ریزی شده است و از افراد صاحبنظر نیز در این خصوص بهره گرفته خواهد شد.
   سرپرست اداره کل ورزش و جوانان نیز با اشاره به اینکه تا زنده هستیم وامدار و مدیون شهداییم گفت: ما با انجام فعالیت های گسترده ورزشی و فرهنگی ، بخصوص انجام یادواره شهدای ورزشکار به مقام شامخ این عزیزان ادای وظیفه نماییم و در این راه تمامی هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد حامی و مجری بسیاری از فعالیت ها هستند و از گذشته نیز تا کنون گام های خوبی برداشته شده است.
   سید علی اکبرمحمدی افزود: فضاسازی و مناسب سازی اماکن ورزشی یکی از برنامه های این کمیته است که با برنامه ریزی دقیق و به منظور یکپارچه سازی اقدامات و با حمایت کنگره جدی گرفته خواهد شد و برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در مهر ماه سال جاری قبل از انجام کنگره نیز با همفکری و حمایت های همه جانبه اعضای ستاد و کمیته با شکوه بیشتری اجرایی شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,884,846
تعداد بازدید امروز : 727
تعداد بازدید دیروز : 2,111
آخرین به روزرسانی : 1397/12/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.