جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری مسابقه دارت در بین مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی

   در همایش مدیران روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات:

   برگزاری مسابقه دارت در بین مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی

   برگزاری مسابقه دارت در بین مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی

   صبح امروز و به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، به همت اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، اداره کل ورزش و جوانان و هیات انجمنهای ورزشی استان، مسابقه دارت در بین مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، صبح امروز مسابقه دارت در بین مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.
   سید علی اکبر محمدی در خصوص پرداختن به امر ورزش مخصوصا در بین کارکنان گفت: ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ی سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن به خصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین کارمندان خواهد بود.
   وی ادامه داد: فواید ورزش و نشاطی که انسان پس از ورزش کردن پیدا می کند بر کسی پوشیده نیست و این مهم به خصوص برای کارمندان ادارات که ساعت ها پشت میزهای خود در حالتی ثابت می نشینند ضروری تر است همچنان که روح سالم در بدن سالم است.
   این مسابقه با حضور بیش از 60 شرکت کننده در هتل بزرگ کوهستان بیرجند، برگزار شد که در پایان مریم زحمت کش کارشناس روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف در بخش بانوان توانست مقام نخست را به خود اختصاص دهد و مجید نظافت کارشناس روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سرایان، ریاحی و علیرضا ایزدی کارشناس روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه در بخش آقایان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,873,252
تعداد بازدید امروز : 841
تعداد بازدید دیروز : 2,922
آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.