جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری شورای هماهنگی روابط عمومی های استان

   با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی:

   برگزاری شورای هماهنگی روابط عمومی های استان

   برگزاری شورای هماهنگی روابط عمومی های استان

   دکتر علی اسماعیلی: روابط عمومی دستگاهها امانت دار دولت هستند و باید صادقانه پاسخگوی مردم باشند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ، مدیر کل اداره روابط عمومی استانداری و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی، اولین جلسه هماهنگی شورای روابط عمومی ها در استان برگزار شد.
   دکتر علی اسماعیلی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها آیینه تمام نمای دستگاه های اجرایی و مدیران هستند، بیان کرد: تعامل روابط عمومی ها و نحوه اطلاع رسانی اخبار، یکی از مهمترین شاخصه های ارزیابی مدیران دستگاه اجرایی در سال ۹۷ خواهد بود.
   وی با بیان اینکه مردم حق دارند به موقع و بطور کامل از اخبار آگاه شوند واین امربایستی از سوی مدیران رعایت گردد افزود: روابط عمومی ها امانت دار دولت هستند و باید صادقانه پاسخگوی مردم باشند و قاعدتاً هر چه مردم بیشتر حقایق را بدانند، شایعات نیز کمتر خواهد شد.
   معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده در حوزه سیاسی کشور اطلاع رسانی از گزارش عملکرد و خدمات دولت بیشتر از قبل باید تقویت شود و این امر بطور کامل و کارشناسی شده صورت گیرد.
   عباسعلی بهاری مدیر کل روابط عمومی استانداری نیز در این جلسه، با اشاره به وجود مشکلات موجود در حوزه روابط عمومی ها، گفت: روابط عمومی قلب هر دستگاه می باشد و انتظار است مدیران به مجموعه روابط عمومی به عنوان یک واحد اصلی و کاملاً اداری و برنامه ریزی شده و دارای جایگاه ویژه نگاه کنند؛ که این امر علاوه بر ایجاد دلگرمی، ایجاد انگیزه و رغبت را در آنها ایجاد خواهد کرد.
   وی روابط عمومی ها را انعکاس دهنده خدمات، ارزشها و ظرفیت های دولت عنوان کرد و گفت: روابط عمومی باید به گونه ای فعالیت کند تا اطلاع رسانی درست و شفاف از خدمات دستگاه های اجرایی به دیگر مسئولین و مردم ارائه گردد.
   در پایان مراسم از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی در بخش های تعاون روستایی، راه و شهرسازی و دانشگاه پیام نور به عنوان روابط عمومی های پیشکسوت استان و شرکت کنندگان در همایش پیاده روی به قید قرعه، تقدیر شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,873,178
تعداد بازدید امروز : 767
تعداد بازدید دیروز : 2,922
آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.