جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار رئیس هیات ژیمناستیک استان با رئیس اداره ورزش و جوانان زیرکوه

   دیدار رئیس هیات ژیمناستیک استان با رئیس اداره ورزش و جوانان زیرکوه

   بیابانی در اولین سفر خود به زیرکوه ضمن بازدید میدانی از مکان فعالیت ژیمناست کاران و نبود امکانات اولیه این رشته در زیرکوه قول مساعد خرید تجهیزات ورزشی با اعتبار 100 میلیون ریال و اختصاص آن به هیات ژیمناستیک زیرکوه را داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه ، رئیس هیات ژیمناستیک خراسان جنوبی با ادیبیان رئیس ورزش وجوانان زیرکوه دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیدار که با حضور حسین بیابانی رئیس هیات ژیمناستیک استان ، مسئول انجمن ژیمناستیک آموزش و پرورش استان، ، خانم خسروی سرپرست هیات ژیمناستیک شهرستان زیرکوه، مربیان رشته ژیمناستیک شهرستان برگزار گردید به بحث و تبادل نظر پرداختند.
   در ابتدا جلسه ادیبیان ضمن عرض خوش آمدگویی ، توضیحاتی در مورد هیات تازه تاسیس ژیمناستیک زیرکوه و فعالیتهای صورت گرفته داد و ورزش ژیمناستیک را بعنوان ورزش مادر یاد کرده و از هیات ژیمناستیک استان درخواست توجه ویژه و خاص به شهرستان زیرکوه را داشت.
   وی همچنین با اظهار خوش بینی از آینده ورزش ژیمناستیک ، بیان داشت این ورزش پیش نیاز تمام ورزشهای دیگر بوده به حمایت قاطع و نگاه ویژه به این رشته ورزشی مورد نیاز است.
   در ادامه خسروی سرپرست هیات ژیمناستیک شهرستان طی گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در سال 96 اشاره کردند و به تشریح برنامه های آتی آن هیات پرداخت. و خواستار رفع موانع و چالشهای موجود شد و از اداره ورزش وجوانان و هیات ژیمناستیک استان درخواست کردند از این ورزش پایه حمایت نمایند.
   بیابانی رئیس هیات ژیمناستیک استان خراسان جنوبی و هیات همراه وی از تشکیل هیات ژیمناستیک در شهرستان زیرکوه اظهار خرسندی نموده و حمایت همه جانبه (آموزشی و امکانات) خود را از این ورزش در زیرکوه اعلام داشت. وی در بخشی از سخنان خود به موضوع "نگاه ویژه به شهرستانها در ورزش ژیمناستیک " اشاره نمود و اظهار داشت که قهرمان پروری و استعداد یابی در شهرستانها با جدیت دنبال می شود. و همچنین وی یکی از رموز موفقیت در این ورزش را در برقراری ارتباط کامل و نزدیک بین آموزش و پرورش و هیات ژیمناستیک دانست. در پایان جلسه وی و هیات همراه بازدیدی از سالن ژیمناستیک این شهرستان داشتند و از ژیمناست کاران و مربیان این رشته تشکر و قدردانی کردند.
   در ادامه ضمن بازدید میدانی از مکان فعالیت ژیمناست کاران و نبود امکانات اولیه این رشته در زیرکوه قول مساعد خرید تجهیزات ورزشی با اعتبار 100 میلیون ریال و اختصاص آن به هیات ژیمناستیک زیرکوه را داد.
   شایان ذکر است در انتهای این دیدار ها حکم اولین رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان به سرکار خانم خسروی در حضور ورزشکاران و مربیان این رشته تقدیم شد.

   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,376,988
تعداد بازدید امروز : 447
تعداد بازدید دیروز : 2,197
آخرین به روزرسانی : 1397/05/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.